Ruks: Esam situācijas ķīlnieki – Krievija neizdod futbola aģenta Bezzubova iespējamos slepkavas

Valsts policija ir centusies panākt, lai Krievija izdod Latvijai vīriešus, kurus tur aizdomās futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavības lietā un kuri februārī tika aizturēti Krievijā, taču patlaban kaimiņvalsts akceptu izdošanai nav devusi, ceturtdien Latvijas Radio stāstīja Valsts policijas (VP) priekšnieks Armands Ruks.

Latvija abu personu izdošanas jautājumā esot visu “izdarījusi noteiktajos termiņos atbilstoši starptautiskās sadarbības regulējumam”. “Tas ir viņu Ģenerālprokuratūras jautājums. Gaidām. Visu izdarījām, pierādījumi ir savākti. Esam situācijas ķīlnieki. Tāda ir kopējā situācija,” izteicās Ruks.

Ruks sprieda, ka Krievijai nav īpaši ieinteresēta pie sevis turēt tik smaga nozieguma izdarītājus, līdz ar to neesot izslēdzams, ka Krievijai esot kādas savas intereses par to, ko abi vīrieši, iespējams, “sastrādājuši Krievijā”.

Kā zināms, Bezzubovs tika nošauts 2021.gada 14.aprīļa rītā Rīgā, Purvciemā. Izbraucot uz Gunāra Astras ielas, Bezzubova vadītajai automašīnai tika aizšķērsots ceļš un futbola aģenta virzienā no automātiskā ieroča tika raidīti vairāki šāvieni. Nākamajā naktī Mežaparkā tika atrasta sadedzināta uzbrukumā izmantotā automašīna “BMW X5”.

Šī gada sākumā Rīgas tiesas apgabala prokuratūra pieņēma lēmumus par sešu personu saukšanu pie kriminālatbildības par pērn aprīlī izdarīto futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavību.

Krievijas Iekšlietu ministrijas darbinieki pēc Valsts policijas pieprasījuma februārī Maskavā aizdomās par futbola aģenta Bezzubova slepkavību aizturējuši starptautiskajā meklēšanā izsludinātos Ivanu Agapitovu un Denisu Koņaškinu.

Policija pērn paziņoja, ka nozieguma motīvus ir apzinājusi un strādā ar divām versijām, taču likumsargi sliecas uzskatīt, ka noziegums nav saistīts ar Bezzubova profesionālo darbību. Policija gan nav precizējusi, tieši ar kādām versijām tiek strādāts.

Vēl par tēmu:

Par futbola aģenta Bezzubova slepkavību apsūdzēti seši cilvēki – Puaro.lv

Romāna Bezzubova slepkavība: kas noskaidrots izmeklēšanā? – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība: Viens no policijas meklētajiem vīriešiem, pēc kolēģa domām, – “lielisks cilvēks” – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība: 12 aizdomās turētie, divas personas izsludinātas meklēšanā – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība: Policijai divpadsmit aizdomās turamie, trīs apcietināti – Puaro.lv

Policijas priekšnieks: Versija, ka Bezzubova slepkavība saistīta ar profesionālo darbību, nekur nav palikusi – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība: Indriksonam ir daudz versiju, kāpēc nogalināja futbola aģentu – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība: Vai policijai pietiks drosmes un apņēmības liecinieka statusā nopratināt ministru Ģirģenu? – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība: Likumsargu darbības komentē bijušais slepkavību izmeklētājs un kādreizējais Valsts policijas priekšnieks – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība: aizturētas un apcietinātas vairākas personas – Puaro.lv

Ministrs Ģirģens noklusē par sava drauga saikni ar noslepkavoto futbola aģentu Bezzubovu – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība Purvciemā: policija atradusi noziedznieku auto – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība Purvciemā: šāvieni no Kalašņikova automāta fiksēti aculiecinieka video – Puaro.lv

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Barters
Barters

Gan jau Krievija prasīs izdot pretī tos kas martā kā brīvprātīgie aizbrauca uz Ukrainu, vismaz es Krievijas vietā tā tagad darītu.

iģoc
iģoc

Tad krieviem jādod pa zubiem.

secinājums
secinājums

Nevajag krievus vispār laist Latvijā iekšā.

komunists lapsa
komunists lapsa

Ja izlaidīs no cietuma manu draugu uļmanu, tad to arī pēc tam varēs prasīt izdošanai krievijai

Man
Man

Uļman var izmantot kā maiņas materiālu.