Bezzubova slepkavība: aizturētas un apcietinātas vairākas personas

rokudzelži

Pagājušajā trešdienā, 14. aprīlī, Rīgā, Purvciemā notika sevišķi smags noziegums – slepkavība, kuras laikā ar šaujamieroci nogalināta persona. Jau šobrīd kriminālprocesā ir veikts apjomīgs darbs un savākts pietiekami daudz pierādījumu, kas stiprina pozitīvu virzību lietas izmeklēšanā. Saistībā ar notikušo noziedzīgo nodarījumu šobrīd ir aizturētas un apcietinātas vairākas personas, lasāms Valsts policijas mājaslapā.

Valsts policijā ir izveidota liela, profesionāla izmeklēšanas grupa, apvienojot pieredzējušākos un labākos policijas izmeklētājus, operatīvos darbiniekus un ekspertus. Tāpat kriminālprocesa izmeklēšana notiek ciešā sadarbībā ar prokuratūru.

Desmit dienu laikā, nepārtraukti strādājot, Valsts policijas izmeklētajā kriminālprocesā nopratināti 46 liecinieki, kā arī aptaujātas vairāk nekā 200 personas. Ir veikta 21 kratīšana vairākās Latvijas adresēs un objektos. Tāpat vairākiem objektiem ir nozīmētas 19 kompleksas ekspertīzes, kā arī iegūts ļoti liels apjoms videoierakstu, tajā skaitā arī no videoreģistratoriem, kuri tiek rūpīgi pārbaudīti un analizēti.

Saistībā ar notikušo noziedzīgo nodarījumu šobrīd ir aizturētas un apcietinātas vairākas personas. Tajā pat laikā turpinās darbs, lai noskaidrotu visas iespējamās iesaistītās personas minētā nozieguma pastrādāšanā.

Kriminālprocesa izmeklēšanas laikā Valsts policija sadarbojas un veic informācijas apmaiņu ar Krievijas un Baltkrievijas tiesībsargājošām iestādēm, kā arī Eiropolu.

Valsts policija pateicas iedzīvotājiem, kuri ir dalījušies ar viņu rīcībā esošo informāciju, tādējādi palīdzot virzīties izmeklēšanai. Tāpat Valsts policija aicina ikvienu iedzīvotāju, kura rīcībā ir informācija, kas varētu noderēt šis lietas izmeklēšanā, sazināties ar Valsts policiju, rakstot uz e-pastu vai zvanot:  [email protected], 67075257.

Kriminālprocesā turpinās aktīva izmeklēšana, tādēļ šobrīd izmeklēšanas interesēs plašākus komentārus Valsts policija nesniedz.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Stienis
Stienis

Tipisks sabiedrisko attiecību gājiens. Labāk informējiet, kad būsiet savākuši pierādījumus un tiesa piespriedusi mūža ieslodzījumu tiem izdzimteņiem.