Romāna Bezzubova slepkavība: kas noskaidrots izmeklēšanā?

Romāna Bezzubova slepkavība

Pret divām personām izbeigts kriminālprocess futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavības izmeklēšanā, jo nav apstiprināta saistība ar notikušo, informē Valsts policija (VP).

Šobrīd kriminālprocesā ir sešas aizdomās turētas personas, bet attiecībā pret četrām personām ir izdalīts atsevišķs kriminālprocess par noziedzīga nodarījuma pēdu iepriekš neapsolītu slēpšanu un neziņošanu par noziegumu, informē VP Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Pret divām personām kriminālprocess izbeigts, jo, izmeklēšanas laikā pārbaudot informāciju, šo personu saistība ar notikušo neapstiprinājās.

Tāpat policija par nozieguma izdarīšanu turpina meklēt Ivanu Agapitovu un Denisu Konaškinu un aicina atsaukties ikvienu, kura rīcībā ir informācija par viņu atrašanās vietu.

Informēt policiju iespējams, zvanot pa tālruņa numuru 28 601 498 vai rakstot e-pastu uz adresi “[email protected]”. Anonimitāte ir garantēta.

Pērnā gada nogalē abi vīrieši pat tika iekļauti Eiropas meklētāko noziedznieku kampaņā.

Policija pērn publiski paziņoja, ka nozieguma motīvus ir apzinājusi un strādā ar divām versijām, taču likumsargi sliecas uzskatīt, ka noziegums nav saistīts ar Bezzubova profesionālo darbību. Tagad VP neprecizē, tieši ar kādām versijām tiek strādāts.

“Aizdomās turēto personu lomas ir dažādas. Nozieguma motīvi vēl tiek skaidroti, ir vairākas versijas, kuras tiek pārbaudītas,” norādīja nodaļā.

Šobrīd nav zināms, kad lietu izdosies nodot prokuratūrai, lai uzsāktu kriminālvajāšanu.

Bezzubovs tika nošauts 2021. gada 14. aprīļa rītā Rīgā, Purvciemā. Izbraucot uz Gunāra Astras ielas, Bezzubova vadītajai automašīnai tika aizšķērsots ceļš un futbola aģenta virzienā no automātiskā ieroča tika raidīti vairāki šāvieni.

Nākamajā naktī Mežaparkā tika atrasta sadedzināta uzbrukumā izmantotā automašīna “BMW X5”.

Līdz šim zināmais:

VP priekšnieks Ruks par to, kāpēc buksē pasūtījuma slepkavību atklāšana un kā to varētu mainīt – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība: Viens no policijas meklētajiem vīriešiem, pēc kolēģa domām, – “lielisks cilvēks” – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība: 12 aizdomās turētie, divas personas izsludinātas meklēšanā – Puaro.lv

Policijas priekšnieks: Versija, ka Bezzubova slepkavība saistīta ar profesionālo darbību, nekur nav palikusi – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība: Indriksonam ir daudz versiju, kāpēc nogalināja futbola aģentu – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība: Vai policijai pietiks drosmes un apņēmības liecinieka statusā nopratināt ministru Ģirģenu? – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība: Likumsargu darbības komentē bijušais slepkavību izmeklētājs un kādreizējais Valsts policijas priekšnieks – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība: aizturētas un apcietinātas vairākas personas – Puaro.lv

Ģirģens: Bezzubova slepkavība bija kā brīdinājums saistībā ar aktīvo darbu noziedzīgo grupējumu darbības traucēšanā – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība Purvciemā: policija atradusi noziedznieku auto – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība Purvciemā: šāvieni no Kalašņikova automāta fiksēti aculiecinieka video – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība Purvciemā: video fiksēts uzbrukuma sākums – Puaro.lv

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: apollo.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Stienis
Stienis

Policijai tagad galvenais ir nevis cīnīties ar reālu noziedzību, bet gan veikalā sodīt cilvēkus bez kaut kāda sertifikāta. Attiecīgi – policijas autoritāte ir nulle. Manis pēc tāda, kāda tā ir tagad, tā varētu arī nebūt. Jālikvidē, un jāveido jauna, balstoties uz citiem principiem un personāla politiku.