Ģirģens: Bezzubova slepkavība bija kā brīdinājums saistībā ar aktīvo darbu noziedzīgo grupējumu darbības traucēšanā

Sandis Ģirģens

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (“KPV LV”) neuzskata, ka Purvciemā nošautā futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība būtu saistīta ar viņa profesionālo darbību, bet gan bijis brīdinājums.

Intervijā Latvijas Radio ministrs, kurš kandidēja uz Latvijas Futbola federācijas prezidenta amatu, pauda, ka Bezzubovs bija futbola aģents ar ļoti labu reputāciju. Vienlaikus viņš atzina, ka Latvijas sportā totalizatori ir problēma.

“Es šo noziedzīgo nodarījumu nesaistu ar profesionālo darbību, vismaz pagaidām ne. Protams, policija izmeklē dažādas versijas. Ir jāskatās, kāds veidosies pierādījumu kopums,” sacīja Ģirģens.

Viņaprāt, Bezzubova slepkavība ir kā brīdinājums: “Par to, ka Latvijā sākam attīrīt no noziedzīgiem grupējumiem, kuri ilgstoši strādājuši Latvijā un kuriem tiek pārrautas dažādas ķēdes. Tur ir gan kontrabanda, gan, iespējams, ar “melnajiem sarakstiem” saistīts.”

Ministrs uzsvēra, ka šis ir viņa personīgais viedoklis.

Visu sarunu var noklausīties ŠEIT.

Romāns Bezzubovs – viens no Latvijas Futbola federācijas oficiāli reģistrētajiem un labi zināmajiem futbola aģentiem – tika nošauts Rīgā, Purvciemā, trešdien, 14. aprīlī.

Patlaban tiek pārbaudītas visas iespējamās versijas, tostarp par pasūtījuma slepkavību, ņemot vērā nozieguma izpildes un sagatavošanas veidu. Tiek pieļauts, ka noziegums varētu būt saistīts arī ar upura profesionālo darbību.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: LSM

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kaža
Kaža

Sanāk,ka Bezzubovs ir bijis policijas aģents,bet tad jau policistiem bütu no zemes jäizrok vainïgie,kas nesanäk.

cements
cements

Stukačs? Iespējams. Bet kā bandīti atklāja, ka viņš iefiltrējies? Jeb varbūt informāciju par viņu kā darbojošos “kurmi” kāds negodīgs ments pārdeva baņdzugāniem?

bet
bet

Varbūt bija tā, ka valsts policija vienkārši netiek galā ne ar skaļo slepkavību atklāšanu, ne kontrabandistiem muitā, ne savu darbinieku atalgojumu, motivāciju un telpām? Lai skaidrāk — pēdējie ministri tādi pašvaki un mācīties arī negrib?

Derdz
Derdz

Hm, ķeriet zagli

Retorisks jautājums
Retorisks jautājums

Loģika savāda. Kāpēc kā brīdinājums tiek šauts kaut kāds futbola funkcionārs, bet ne “grupējumus” veiksmīgi apkarojošs, šķiet, ne pārāk gudrs “ko liek, to dara” ministrs?!