Policijas priekšnieks: Versija, ka Bezzubova slepkavība saistīta ar profesionālo darbību, nekur nav palikusi

Romāna Bezzubova slepkavība

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavības lietā pagaidām ir desmit aizdomās turētie, intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” pastāstīja Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

No šiem aizdomās turētajiem diviem kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.

Ruks uzsvēra, ka izmeklēšana sokas labi – tā esot krietni pavirzījusies uz priekšu. “Izmeklēšanas ziņā mums ir ļoti labs progress,” komentēja policijas priekšnieks.

Viņš arī apliecināja, ka slepkavībā izmantotajai automašīnai nozieguma pastrādāšanas brīdī bija uzstādītas neatbilstošas numurzīmes, taču tas neesot nekas neparasts.

Kā zināms, automašīnai, no kuras tika šauts uz Bezzubovu, slepkavības dienā bija uzliktas numurzīmes, kas izskatās pēc izdotām Krievijā. Ruks TV3 raidījumam “900 sekundes” neatklāja, no kuras valsts varētu būt noziedznieki.

Policijas priekšnieks arī pastāstīja, ka Bezzubova slepkavības lietā ir mainījies izmeklēšanas virziens: “Tas, kas sākumā izskanēja publiski – [nozieguma] saistība ar profesionālo darbību, – šī versija nekur nav palikusi, arī tajā virzienā pārbaudām, bet mums ir diezgan pārliecinoši argumenti, ka tas virziens tomēr varētu būt cits, bet es nekomentēšu, kāds konkrēti,” informēja Ruks.

Ruks uzteica šīs lietas izmeklētāju darbu un aicināja netraucēt policijai strādāt, paužot ticību, ka rezultāts tiks sasniegts.

Visu interviju var noskatīties ŠEIT.

Kā ziņots, Bezzubovu nošāva 14.aprīļa rītā Rīgā, Purvciemā. Izbraucot uz Gunāra Astras ielas, Bezzubova vadītajai automašīnai tika aizšķērsots ceļš un futbola aģenta virzienā no automātiskā ieroča raidīja vairākus šāvienus. Nākamajā naktī Mežaparkā tika atrasta sadedzināta uzbrukumā izmantotā automašīna “BMW X5”.

Uzreiz pēc slepkavības policija pieļāva, ka Bezzubova nogalināšana varētu būt pasūtījuma slepkavība, kas saistīta ar cietušā profesionālo darbību, vienlaikus uzsverot, ka tiek izmeklētas arī citas versijas.

Ruks 14.aprīlī žurnālistiem pastāstīja, ka slepkavībā varētu būt iesaistītas vismaz trīs personas, kuras uz Bezzubovu raidīja lodes no automātiskā ieroča, vīrieti no sākuma smagi ievainojot, taču viņš spēja turpināt ceļu, radot sadursmi ar noziedznieku automašīnu.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: skaties.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar