Bezzubova slepkavība: Viens no policijas meklētajiem vīriešiem, pēc kolēģa domām, – “lielisks cilvēks”

Ivans Agapitovs
Saistībā ar futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavību VP meklētais Ivans Agapitovs

Aizdomās par futbola aģenta Bezzubova slepkavības izdarīšanu VP izsludinājusi meklēšanā divus vīriešus – 1967.gadā dzimušo Ivanu Agapitovu un 1975.gadā dzimušo Denisu Koņaškinu.

Valsts policija saistībā ar Romāna Bezzubova slepkavību meklē attēlos redzamos vīriešus – 1967. gadā dzimušo Ivanu…

Posted by Valsts policija on Otrdiena, 2021. gada 20. jūlijs

Vienu no meklētajiem – Ivanu Agapitovu, kolēģis raksturo kā “lielisku cilvēku” un apšauba, ka aizdomās turētais būtu iesaistīts Romāna Bezzubova slepkavībā.

Saskaņā ar Lursoft datiem policijas meklētie Koņaškins un Agapitovs ir sporta kluba “Wrestling Spirit” līdzdibinātāji.

Jevgēnijs Borisovs apstiprinājis, ka VP izplatītajā fotogrāfijā ir redzams tieši viņa kolēģis Agapitovs no sporta kluba. Par Bezzubova slepkavību Borisovs esot dzirdējis, taču neticot, ka kolēģis ar to varētu būt saistīts.

“Viņš nav slepkava. Ivans ir lielisks cilvēks,” apgalvo Borisovs, piebilstot, ka policijas izplatītā informācija viņu izbrīnījusi.

Vienlaikus Borisovs atzinis, ka jau vairākus mēnešus telefoniski nevar sazināties ar Agapitovu, jo viņa telefons ir izslēgts. Savukārt pēdējo reizi abi satikušies ziemā.

Lursoft dati liecina, ka Agapitovam 2019.gadā piederēja arī SIA “EmmeTT”.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar