Bezzubova slepkavība: 12 aizdomās turētie, divas personas izsludinātas meklēšanā

Romāna Bezzubova slepkavība

Saistībā ar šā gada aprīlī notikušo futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavību Valsts policija šonedēļ meklēšanā izsludināja divus cilvēkus. Kopumā lietā ir 12 aizdomās turētie. Policija joprojām izskata divas slepkavības versijas: vienu, kas ir saistīta ar Bezzubova profesionālo darbību, un otru, kas saistīta ar viņa privāto dzīvi.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Vilnis Naglis informēja: “Pašlaik mums par aizdomās turētām ir atzītas 12 personas. Divām personām ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, un personas atrodas brīvības atņemšanas vietās. Vēl divām personām ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, un personas ir izsludinātas meklēšanā.”

Naglis apliecināja, ka turpinās sadarbība ar partneriem ārvalstīs. Iepriekš policija ziņoja, ka informācijas apmaiņa notiek ar Krieviju, Baltkrieviju un Eiropolu. 

Jautāts par to, kāpēc policija slepkavības dienā neizziņoja publiski noziegumā izmantotā auto numurzīmes, Naglis norādīja, ka tas neesot bijis nepieciešams.

“Ņemot vērā konkrēto situāciju, kāda bija uz to brīdi, mēs arī attiecīgi informācijas apjomu, kuru devām ārpusē, devām tikai to, ko uzskatījām par nepieciešamu. Tātad uz to brīdi mēs neuzskatījām par nepieciešamību tādu informāciju laist publiskajā telpā.”

Futbola aģents Romāns Bezzubovs tika noslepkavots 2021. gada 14. aprīļa rītā, kad viņa automašīnai ceļu aizšķērsoja melnas krāsas “BMW X5” ar Krievijas numurzīmēm. No šī auto Bezzubova virzienā tika raidīti vairāki šāvieni.

Futbola aģents gāja bojā notikuma vietā. Nākamās dienas rītā policija Mežaparkā atrada slepkavībā izmantoto automašīnu.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar