Bezzubova slepkavība Purvciemā: policija atradusi noziedznieku auto

Ceturtdienas, 15. aprīļa, rītā Mežaparkā atrasta sadegusi automašīna, kas, visticamāk, ir saistīta ar iepriekšējās dienas rītā Purvciemā notikušo  futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavību.

To preses konferencē ceturtdien apliecināja Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

Jautāts par Mežaparkā atrastu sadegušu auto, Valsts policijas šefs atzina, ka šis spēkrats, visticamāk, ir saistīts ar trešdienas, 14. aprīļa, rītā pastrādāto noziedzīgo nodarījumu.

Vienlaikus Ruks atzīmēja, ka pašlaik notiek notikuma vietas apskate un izmeklēšana.

Ceturtdien pulksten 1.28 Ezermalas ielā, Rīgā, degusi vieglā automašīna septiņu kvadrātmetru platībā, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta sniegtā informācija.

Ruks arī norādīja, ka policija joprojām pārbauda visas iespējamās nozieguma izdarīšanas motīvu versijas, tostarp arī upura profesionālo darbību.

Tāpat policijas priekšnieks pieļāva, ka noziedznieki joprojām atrodas Latvijas teritorijā. Viņš gan atkārtoti piebilda, ka norit aktīvs izmeklēšanas darbs sadarbībā ar citām drošības iestādēm, tostarp Valsts robežsardzi.

Pēc 14. aprīlī notikušās futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavības iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) sasauca sanāksmi par valsts iekšējo drošību, kurā uzaicinātas dažādas organizācijas, kā arī Valsts policijas (VP) un citu iekšlietu dienestu vadība.

Preses konference pēc sanāksmes par valsts iekšējo drošību

Rīt, 15. aprīlī, plkst. 9.30, notiks attālinātā preses konference pēc iekšlietu ministra Sanda Ģirģena organizētās sanāksmes par valsts iekšējo drošību. Jau ziņojām, ka iekšlietu ministrs sasaucis sanāksmi par valsts iekšējo drošību, kurā piedalīsies Latvijas Pašvaldību savienības, Latvijas lielo pilsētu asociācijas, pašvaldību policijas un Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas vadība, kā arī Valsts policijas un citu iekšlietu dienestu vadība.

Posted by LTV Ziņu Dienests on Trešdiena, 2021. gada 14. aprīlis

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
iluzija.me
iluzija.me

Un atkal mežaparkā

Stienis
Stienis

Nav mums policijas. Nav. Ir tikai bērnišķīgu sodu uzlicēji.