Bezzubova slepkavība: Policijai divpadsmit aizdomās turamie, trīs apcietināti

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavības lietā aizdomās turēto skaits pieaudzis līdz divpadsmit, turklāt trīs no viņiem atrodas apcietinājumā, intervijā LTV raidījumam “1:1” atzina Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

20.maijā Ruks intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” pastāstīja, ka tobrīd lietā bija desmit aizdomās turētie. Savukārt otrdien LTV raidījumā intervijā viņš atzina, ka aizturēto skaits ir pieaudzis līdz divpadsmit. 

Valsts policijas priekšnieks norādīja, ka futbola aģenta slepkavība ir profesionāli pastrādāts noziegums, kur katrai iesaistītajai personai sava loma, kur par citu iesaistīto cilvēku lomu iesaistītie nav zinājuši. “Tās ir atbalsta funkcijas, organizēšanas funkcijas un citas,” piebilda Ruks.

Ruks nekomentēja, vai policijai ir zināms slepkavības pasūtītājs.

Policija ir apzinājusi nozieguma motīvus un strādā ar divām versijām, taču likumsargi sliecas uzskatīt, ka noziegums nav saistīts ar Bezzubova profesionālo darbību.

Tāpat Ruks norādīja, ka policija šīs lietas izmeklēšanā komunicējusi ar Bezzubova draugu Vladimiru Koļesņičenko. Interesanti, ka 2020. gadā, kad S. Ģirģens, būdams iekšlietu ministrs, kandidēja uz Latvijas Futbola federācijas prezidenta amatu, galvenā ieinteresētā persona viņa nonākšanā godpilnajā Futbola federācijas prezidenta amatā bija tieši nogalinātā Bezzubova draugs V. Koļesņičenko.

Kā zināms, Bezzubovs tika nošauts 14.aprīļa rītā Rīgā, Purvciemā. Izbraucot uz Gunāra Astras ielas, Bezzubova vadītajai automašīnai tika aizšķērsots ceļš un futbola aģenta virzienā no automātiskā ieroča tika raidīti vairāki šāvieni. Nākamajā naktī Mežaparkā tika atrasta sadedzināta uzbrukumā izmantotā automašīna “BMW X5”.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: LTV “1:1”

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar