Par futbola aģenta Bezzubova slepkavību apsūdzēti seši cilvēki

Romāna Bezzubova slepkavība

Prokuratūra pie kriminālatbildības saukusi sešas personas par futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavību, kas pērn 14. aprīlī pastrādāta Purvciemā, Rīgā.

Prokuratūrā informēja, ka Valsts policijas Rīgas reģiona ierosinājums uzsākt kriminālvajāšanu saņemts šomēnes, 7. martā.

Prokurore nolēmusi par sešu personu saukšanu pie kriminālatbildības par slepkavību sevišķi pastiprinošos apstākļos, ja to izdarījusi organizēta grupa.

“Šobrīd turpinās pirmstiesas kriminālprocess, kura ietvaros tiek veiktas nepieciešamās procesuālās darbības, tādēļ, lai neietekmētu tālāku izmeklēšanu, plašāki komentāri no prokuratūras puses netiek sniegti,” norādīja prokuratūrā.

Futbola aģents Romāns Bezzubovs tika noslepkavots 2021. gada 14. aprīļa rītā, kad viņa automašīnai ceļu aizšķērsoja melnas krāsas “BMW X5” ar Krievijas numurzīmēm. No šī auto Bezzubova virzienā tika raidīti vairāki šāvieni.

Februāra beigās aizdomās par Bezzubova slepkavību Krievijā aizturētas divas personas – iepriekš starptautiskā meklēšanā izsludinātie Ivans Agapitovs un Deniss Koņaškins.

Iepriekš par šo rakstījām:

Bezzubova slepkavība: Viens no policijas meklētajiem vīriešiem, pēc kolēģa domām, – “lielisks cilvēks” – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība: Policijai divpadsmit aizdomās turamie, trīs apcietināti – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība: Indriksonam ir daudz versiju, kāpēc nogalināja futbola aģentu – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība: Vai policijai pietiks drosmes un apņēmības liecinieka statusā nopratināt ministru Ģirģenu? – Puaro.lv

Ministrs Ģirģens noklusē par sava drauga saikni ar noslepkavoto futbola aģentu Bezzubovu – Puaro.lv

Ģirģens: Bezzubova slepkavība bija kā brīdinājums saistībā ar aktīvo darbu noziedzīgo grupējumu darbības traucēšanā – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība: Likumsargu darbības komentē bijušais slepkavību izmeklētājs un kādreizējais Valsts policijas priekšnieks – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība: aizturētas un apcietinātas vairākas personas – Puaro.lv

Bezzubova slepkavība Purvciemā: policija atradusi noziedznieku auto – Puaro.lv

Turpinot pirmstiesas izmeklēšanu kriminālprocesā, kurā tiek izmeklēta 2021. gada 14. aprīlī izdarītā futbola aģenta…

Posted by Valsts policija on Ceturtdiena, 2022. gada 17. marts

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar