Armands Ruks

Valsts policijas priekšnieks

Dzimšanas gads: 1978.

Izglītība:

 • 2008. – 2011. Maģistra diploms, sociālo zinātņu maģistra grāds tiesību zinātnē, kvalifikācijas līmenis – otrais akadēmiskais grāds (Latvijas Policijas akadēmija (01.09.2008. – 30.12.2009.), Latvijas Universitāte (01.02.2010.- 30.01.2011.);
 • 2003. – 2007. Jurista diploms, jurista kvalifikācija, otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, atbilstoša piektajam profesionālās kvalifikācijas līmenim (Latvijas Policijas akadēmija);
 • 1996. – 1998. Koledžas profesionālās izglītības diploms, policijas vidējā komandējošā sastāva darbinieka kvalifikācija (Latvijas Policijas akadēmija);
 • 1993. – 1996. Atestāts par vidējo izglītību (Gaujienas ģimnāzija)

Zinātniskās publikācijas:  NAV

Grāmatas: NAV

Publikācijas presē:

 • Kāpēc policija vēršas pret protestētājiem? /Kurzemes Vārds, 2021/

Politiskā pieredze, vēlēti amati:

 • NAV

Dalība partijās:

 • NAV

Dalība kapitālsabiedrībās:

 • NAV

Darba pieredze:

 • No 14.10.2020. Valsts policijas priekšnieks;
 • 2002. – 2020. Valsts policijas Galvenā kriminālpolicijas pārvalde;
 • 2000. – 2002. Valsts policijas Rīgas pilsētas Galvenās policijas pārvaldes 26.nodaļas kriminālpolicijas inspektors;
 • 1999. – 2000. Valsts policijas Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona policijas pārvaldes iecirkņa inspektors
Amatpersonai piederošā vai vadītā uzņēmumaNAV
apgrozījums
peļņa/zaudējumi
Kopējie maksājumi valsts kopbudžetā
Valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas

Parādsaistības:

 • 69 717,78 EUR

Papildu informācija:

5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Mūžīgi Nemirstīgais
Mūžīgi Nemirstīgais

Sveiks, Armand! Es esmu oficiāli izlēmis, ka tiklīdz abi mani vecāki pēc vairākiem gadiem nomirs dabīgā nāvē, es aiz vientulības nezinādams, ko darīt plānoju aizdedzināt savas mājas gāzes vadu, kā arī iet bojā vēl traģiskāk, nekā savulaik bojā gāja gan Mārtiņš Ieviņš, gan arī Aigars Ozoliņš.

Maigonis Čārlijs
Maigonis Čārlijs

Sveiks, Armand! Esi lūdzu man labs čoms. Kā lūdzu atnāc vienu dienu arī pie reizes ar mani kaislīgi pabučoties, jo no manis taču gejs tik vien var iznākt, un pēc tam lūdzu dod man vēl vienu iespēju strādāt arī par Tavu miesassargu Valsts drošības dienestā, jo es Tevi tiešām mīlu no visas sirds vairāk par visu šajā pasaulē, un lūdzu kļūsti par manu jauno tēvu! Jo man taču vajag vīru, nevis sievu, jo galu galā arī mans 2. mūža sapnis izskatās iet secen, jo ja pie 1. mūža sapņa man ir gluži kā ar likumu aizliegts atgriezties, lai tik man… lasīt vēl »

Hacker Anonymous
Hacker Anonymous

Sveiks, Armand! Tā šī gada 4.aprīļa demonstrācija Andra Rāviņa izpildījumā tiešām bija lieliska, bet nākamreiz lūdzu paveiksim to daudz godīgākā ceļā, jo man ir arī apliecinošs dokuments, ka es esmu savas mājas jaunais īpašnieks, jo es reāli esmu nomaksājis tos 2, 85 eiro par savu zemi, jo pilnīgi godīgā ceļā es ar pamatojumu, ka Aivars Kriķītis savā mājā, caur Egila Levita starpniecību, nenodrošina kārtību, ko patiesībā nodrošinu drīzāk tieši es pats, jo man taču ir arī apnikusi tā mūžīgā koalīcija 2:1, jeb idejiski 2 pret mani vienu pašu, kādēļ es lūdzu tieši viņam risināt jautājumu par to, lai tā pavisam… lasīt vēl »

Kriminālā autoritāte
Kriminālā autoritāte

Sveiks, Armand! Es taču no sākta gala jau reāli esmu zinājis to, ka Tev cietumnieki patīk labāk nekā tādi cilvēki kā es, jo labāk es pilnīgi it neko nebūtu teicis par to, cik slikti man klājas, jo galu galā pilnīgi viss ir reāli pateikts velti, jo es taču pats tāpat esmu vēl sliktāks cilvēks par īstajiem cietumniekiem, un es labāk, zinot cik es bezgala daudz vilšanos pats esmu piedzīvojis, es labāk vispār nemaz nebūtu piedzimis šajā pasaulē, jo mana būdama nevainīga cilvēka dzīve tiek pārvērsta par elli tikai tāpēc, ka tā tobrīdējā Jelgavas 1. ģimnāzijas skolas vadība pilnīgi neko neteica… lasīt vēl »

Pēdējais slepkava
Pēdējais slepkava

Sveiks, Armand! Ļoti labi, ka Tev iet tik labi kā iet, bet ļoti žēl, ka Tu neesi attiecībā pret mani pašu tieši tikpat žēlsirdīgs gluži kā daži labi Maskavas iedzīvotāji.