Ruks atzīst, ka policijā tiek ignorētas un nepildītas pavēles

Armands Ruks

Valsts policijas (VP) priekšnieks Armands Ruks sola sankcijas policistiem, tostarp vadošajiem likumsargiem, “par mugurkaula neparādīšanu un pavēļu nepildīšanu” saistībā ar kārtības uzturēšanu pie padomju pieminekļa Pārdaugavā 10. maijā.

Ruks ceturtdien Latvijas Radio norādīja, ka saistībā ar 10. maija notikumiem ir sākta dienesta pārbaude un jau patlaban

ir iezīmējies, ka par augstākstāvošas vadības pavēļu nepildīšanu kārtības uzturēšanai pie pieminekļa amatus nāksies zaudēt policistiem, tostarp vadošiem likumsargiem.

Vienlaikus viņš apliecināja, ka nav iemesla mainīt VP Rīgas reģiona vadību, jo pavēles uz vietas nepildīja zemāka līmeņa komandieri.

Kā zināms, neraugoties uz aicinājumiem 9. maijā pieminēt Krievijas agresijas upurus Ukrainā un nepulcēties pie padomju režīma memoriāliem, Rīgā, pie padomju pieminekļa Pārdaugavā, devās cilvēki, lai arī ievērojami mazākā skaitā nekā citus gadus.

Nākamās dienas rītā ziedi no pieminekļa tika aizvākti, kā rezultātā pie pieminekļa atkal tika pulcēti cilvēki. Vakarpusē pāris simti sanākušo jau uzvedās agresīvi un bravūrīgi, tostarp slavinot Krieviju un attaisnojot tās agresiju Ukrainā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: TV3 Ziņas

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Normis
Normis

Ruks jau runā kā politiķis!!!! Uz kuru partiju tad velk, vai noteiks kursu pēc vēja virziena??? Policijai visos līmeņos ir viena mēraukla-likums, bez kādas līrikas. Tikai mums ar to likumu skaidrošanu sabiedrībai ir slikti. Kāpēc to neuzņemas sabiedriskais medijs vai tas kā prostitūta visus pakalpojumus sniedz par naudu. Man domāt, ka sabiedrisko mediju finansē valsts budžets, tas ir Latvijas tauta. Politiķiem pirms un pēc likumu pieņemšanas skaidrot sabiedrībai likumu jēgu, tā mērķi un pielietojumu. Kāpēc tā nenotiek?????

oābois
oābois

Policijā pilns ar krieviem.

Andris
Andris

Ja ziedu nolikšana pie pieminekļa Otrā pasaules karā kritušajiem karavīriem, tiek uzskatīts par noziegumu, tad ar mūsu valsti kaut kas nav kārtībā!!!!! Kā normāls policists var aizliegt cilvēkiem nolikt ziedus pie pieminekļa????? Tad šiem puišiem- policistiem, kas kalpo Latvijai kā brīvprātīgie ar atalgojumu no 700-800 eiro mēnesī ir jāiet mājās un jāmeklē darbiņš citur. Valstī nav izsludināts ne ārkārtas, ne kara stāvoklis, bet tādi histēriski lēmumi un rīkojumi????? Briselē pie Eiropas parlamenta citadeles Eiropas pilsoņi un pilsoņu grupas brīvi var paust savus uzskatus, prasības, tieši neaizskarot citus līdzcilvēkus. Bet pie mums Latvijā ziedi pie pieminekļa uzbrūk valdībai, Saeimai, prezidentam!!!!!! Tas… lasīt vēl »

Die another day
Die another day

Piekriitu.

loģiski
loģiski

Ja pavēles netiek pildītas, tad ir vajadzīgs jauns priekšnieks. Ar stingrāku mugurkaulu.

Jautājums Rukam
Jautājums Rukam

Kāpēc policijā ignorē un nepilda pavēles?

LIEMENIS
LIEMENIS

JO ĪSTENĪBĀ POLICISTI NAV POLICISTI, BET ĪSTI MILIČI UN UZDEVUMU IZPILDĒ SAVĀ STARPĀ RUNĀ UTAINISKI.