DNS tests: 87 gadus vecs pastnieks ir tēvs 1300 bērniem

DNS tests

DNS tests uzrādīja, ka šis 87 gadus vecais pensionētais pastnieks ir tēvs vairāk nekā 1300 ārlaulības bērniem, pavēstīja kādas ģimenes nolīgtais privātdetektīvs.

Tenesiju ģimenes noalgotais detektīvs 15 gadu garumā vāca DNS paraugus un nopratināja cilvēkus, līdz beidzot pierādīja: kaut gan to ir grūti iedomāties, šis pēc skata nevarīgais večuks patiešām ir tēvs 1300 cilvēkiem!

„Kontracepcija tolaik nebija modē,” –  bijušais pastnieks taisnojās žurnālistiem. „Kāpēc gan man būtu jākaunas? Sešdesmitajos gados es patiku sievietēm, un bieži viņas mani noturēja par Džoniju Kešu,” viņš smejoties piebilda . „Es, protams, nezinu, vai viņas patiešām tā domāja vai tikai izlikās”.

 

Atmaskošana

DNS tests

Privātdetektīvs Sids Rojs (attēlā) pat iedomāties nevarēja, ka parasta haltūra pārvērtīsies 15 gadu ilgā okšķerēšanā un patiesības izdibināšanā.

„Viss sākās 2001.gadā, kad divi vīrieši, viens otram nezinot, vērsās pie manis ar lūgumu atrast viņu bioloģisko tēvu,” — skaidro detektīvs. — „Izmeklēšanas rezultāti mani izbrīnīja, jo izrādījās, ka viņi abi ir viena tēva dēli. Un šī noslēpuma atklāšana man pārvērtās par sava veida misiju, kurai es veltīju visu savu brīvo laiku. Galu galā, DNS tests mūsdienās vairs nav diez cik dārga un pārāk sarežģīta procedūra, un beidzamajos gados man izdevās savākt ļoti daudz informācijas”, – atzīstas Rojs.

Nekādu tiesas darbu nebūs

Privātdetektīvs apgalvo, ka večuka bērni neplāno vērsties tiesā pret savu tēvu.

„Vairums cilvēku, kuri nu zina patiesību, nevēlas, lai šī informācija nonāktu atklātībā, tāpēc sniedza liecību, palikdami anonīmi”, — viņš paskaidro. — „Patiesības atklāšana visai sabiedrībai var izpostīt simtiem ģimeņu. Un tas nevienam nav vajadzīgs. Viss, ko es zinu – lielākā daļa no cilvēkiem, kuri vērsās pie manis pēc palīdzības, priecājas, ka beidzot zina patiesību un nevēl šim vīrietim ļaunu. Man šķiet, ka tajos gados tas nebija nekas ārkārtējs”.

DNS tests un liecinieku teiktais apstiprinājis, ka 87 gadus vecais pensionētais pastnieks ir tēvs vairāk nekā 1300 bērniem, bet privātdetektīvs Sids Rojs uzskata, ka bērnu skaits varētu būt vēl lielāks. „Es šai lietai esmu veltījis 15 gadus un domāju, ka man ir gana”, — viņš teic. — „Taču mana izmeklēšana vedina domāt, ka šim vīrietim bērnu skaits varētu būt daudz lielāks”, — detektīvs teica vietējiem žurnālistiem, neprecizējot, par kādu skaitli varētu būt runa.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Worldnewsdailyreport

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

10 Komentāri on "DNS tests: 87 gadus vecs pastnieks ir tēvs 1300 bērniem"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Pisējs
Pisējs

Tēvocis Kniebējs!

Es
Es

Par kroplībām, piekrītu. Tad vēl cilvēki brīnās!!! Aprecās ar savu brāli vai māsu un dzimst slimi bērniņi. :(

U
U

Nu reiz jau publicēja pētījumu, ka 25% ģimeņu tēvs nezina, ka nav bērna bioloģiskais tēvs. Ja DNS analīzes uzliktu kā obligātas, noteikti jautra ainiņa arī tagad atklātos.

wpDiscuz