Ādamsonam piespriež astoņarpus gadus cietumā

Rīgas pilsētas tiesa Pārdaugavā bijušo Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu atzina par vainīgu spiegošanas lietā, piespriežot viņam brīvības atņemšanu uz astoņiem gadiem un sešiem mēnešiem.

Spiegošanā apsūdzētajam Ādmsonam tiesa līdzās astoņu gadu un sešu mēnešu cietumsodam noteica papildu divu gadu probācijas uzraudzību.

Šajā lietā par vainīgu atzīts arī bijušais Valsts drošības komitejas (VDK) darbinieks Genādijs Silonovs, kuram piespriesta brīvības atņemšana uz 7 gadiem un sešu mēnešiem, kā arī divu gadu probācijas uzraudzība.

Gan Ādmsons, gan Silonovs vainu neatzīst un sola spriedumu pārsūdzēt. 

Avots: LTV Ziņas

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


9
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
mitjka
mitjka

būtībā samērā smieklīgi :) kādos amatos tik nav bijis :) nekur,nav minēta dalība bolderāja, vecmilgrāvja kara daļu privatizācijas ut.t. :) kārtējā jaunās vienotibas izklaide :) ja nav ko darīt ,tad kaut ko kaut kā sadarīsim .

Ome
Ome

Neuztraucies,būs ierasts scenārijs.
Vai nu ,,smagi,, saslims vai aizmuks uz Šveici(ja būs naudas).

Ome
Ome

Nu kāpēc mīnus,vai tad baņkieris ,,neslimoja,, vairākus gadus ar sirdi.
Lembergs arī no cietuma ārā.
Un es aizmirsu kā sauca to kam ir tik slima veselība(invalīds) kas daudzus gadus ,,slimo,, Šveicē.
Starp citu Ādamsons tak ziņoja jau labu laiku ka slimojot,tā kā neticu ka sēdēs.
Varat mīnusot tālāk.

Ome
Ome

Iebāz dirsā savu mīnusu.

Jeblonskis
Jeblonskis

Kādus noslēpumus viņš ir nodevis? Konkrēti kāds var pateikt? Tas, ka šī valsts ir pilnīgā dirsā, nav noslēpums. Tas, ka mums bez importa nebūtu pat ar ko dirsu atslaucīt, NAV noslēpums! Mums importa pārtika ir lētāka nekā šeit audzētā, un ārstniecības pakalpojumi ietver PVNu. Tas ir kaukāds pizģec. Mums pa 20 miljoniem nopirka 5 sarūsējušus helikopterus, no kuriem 1 knapi lido, un pēc 10 gadiem izmeta gandrīz miljonu par jaunu reduktoru. Bet reduktors maksā 400k. Un nopirkt viņu varu jebkura privātpersona vai SIA. Un tajos 400k jau ir iekļauts 10% otkats. NBS salūtmunīcija kas aizdirš stobrus ir noslēpums? G36 ar… lasīt vēl »

Lasītājs
Lasītājs

Ne tik sen Lato Lapsa bija diezgan plaši atainojis àdamsona stukača gaitas, tāpēc ne par ko nebrīnos.

Starp citu
Starp citu

Kādā 1995. gadā Ādamsons kā iekšlietu ministrs vērsās pret vienu banku (Lainbanka). Atminaties? Un ko tagad dara komjaunietis reirs?

Edvīns
Edvīns

Tam vajadzēja notikt jau sen.

Gada glezna
Gada glezna

Atceraties, ka Ādamsons viens no pirmajiem publiskoja pederastus. Tā ir nelietīga atmaksa no šo te puses. Tas tāpat kā Baltkrievijas karoga noraušana, jo Lukašenko atmaskoja pederastu perēkli Latvijas vēstniecībā Baltkrievijā. Šie te pelnās – gan nāks pelnītā atmaksa. Šobrīd Sodoma un Gomora ir modē, bet tas nevar būt pārāk ilgi.