Māris Kučinskis par “Jauno Vienotību”: Augstprātība vienmēr noved pie kraha

SAB

Cik lielā mērā šie gadījumi, kas saistīti ar “Jauno Vienotību” ir pārbaudes akmens koalīcijas partneriem – ZZS un “Progresīvajiem”? TV24 raidījumā ”Ziņu TOP” komentāru sniedz Māris Kučinskis, 14. Saeimas deputāts (AS), iekšlietu ministrs (2022-2023), ministru prezidents (2016-2019), Eiropas Parlamenta deputāta kandidāts.

“Nedomāju, ka tiks atbalstīta demisija vai kaut kādā ziņā koalīcija nav stipra, jo tā ir nesen salīmējusies. “Jaunajai Vienotībai” “Progresīvo” partiju turēt blakus ir tāds konkurences jautājums, savukārt “Zemnieki” beidzamā brīdī darīs visu, lai nekas nenotiktu, viņi joprojām ir laimīgi. Tāpēc visticamāk tas koalīciju neiespaidos. Jautājums ir par pašu “Vienotību”, kā viņi izies tālākajos strīdos, jo šis jau sāk drusciņ atgādināt Solvitas Āboltiņas laiku,” uzskata deputāts.

Atbildot uz jautājumu, vai šis procesu kopums galu galā var novest pie Evikas Siliņas valdības demisijas, Kučinskis teica, ka “viss ir viņu rokās”.

“Ja mēs runājam vēl drusciņ par lidojumiem – ja Kariņš būtu iznācis, atvainojies, kovidlaiks un tā tālāk, es domāju, ka stāsts būtu beidzies. Ja šajā gadījumā arī, kad ģenerālsekretāra vairs nav, būtu arī kāda saruna. Skaudru atzīšanos sabiedrība saprot labāk, nekā mēģināšanu melot vai aroganti vēl pateikt: “Tas nav nekas!”. Augstprātība katrā ziņā vienmēr noved pie kraha,” norāda Kučinskis.

No LA.lv

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar