Slepkavība Jēkabpilī: Rusiņš joprojām nav atrasts; nogalinātās bērniem un mātei izmaksās 150 000 eiro kompensāciju

Tieslietu ministrija valdībā ir iesniegusi rīkojumu projektu, ar kuru plānots Jēkabpilī nogalinātās sievietes bērniem un viņas mātei izmaksāt 50 000 eiro kompensāciju katram.

Plānots, ka līdzekļi tiks piešķirti no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem un izmaksātā kompensācija netiks aplikta ar iedzīvotāju ienākuma nodokli.

Pašlaik dokuments iesniegts saskaņošanai Finanšu ministrijā.

Kā zināms, Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs nosūtījis vēstuli Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV) ar aicinājumu Ministru kabinetam piešķirt vienreizējas kompensācijas vismaz 50 000 eiro apmērā Jēkabpils pusē nogalinātās sievietes nepilngadīgajiem bērniem.

Šī gada 16.aprīlī Jēkabpils novadā sava bērna un mātes acu priekšā tika nogalināta 1983.gadā dzimsi sieviete. Slepkavību pastrādāja viņas bijušais vīrs Leons Rusiņš, kurš mēnešiem ilgi sievietei draudēja un viņu vajāja, par to regulāri tika ziņots policijai, bet sieviete pasargāta netika. Rusiņam bija 19 kriminālprocesi, no kuriem 18 – par to, ka viņš nepilda lēmumu par aizsardzību pret vardarbību.

Slepkavnieku Rusiņu policijai joprojām nav izdevies ne atrast, ne aizturēt.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: apollo.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
šis jau inteliģents
šis jau inteliģents

Tak rakstīja ka Rusiņš esot inteliģents. Tādus jau problēmas atrast. Nav jau ierastais standarta dzērājs, narkomāns vai duraks, kurus uzreiz sašņorē.

antiņš
antiņš

un pēc tam piedzīt šo naudu no ģenerālprokurora & co ….

RPal
RPal

Šā vai tā , samaksās nodokļu maksātāji…ne jau īstie vainīgie , trekno algu īpašnieki.