Voika paglābusi savu „draudzeni” Viņķeli no pieminēšanas parlamentārās izmeklēšanas galaziņojumā

Inese Voika
Saeimas deputāte Inese Voika

Tieši savai „draudzenei”, bēdīgi slavenajai Zolitūdes traģēdijas „naudas apguvējai” Inesei Voikai (attēlā) bijusī veselības ministre Ilze Viņķele (abas – Attīstībai/Par) var pateikties, ka viņas vārds netiks minēts kā atbildīgajai par kļūdām Covid-19 vakcīnu iepirkšanā pandēmijas sākumposmā un kopumā par neveiksmēm cīņā pret pandēmiju.

Šī I. Voikas un neformālo atbalstītāju enerģiskā spiediena dēļ parlamentārās izmeklēšanas komisija, kas tika izveidota, “lai izmeklētu Latvijas valdības kļūdaino rīcību Covid-19 pandēmijas pārvarēšanas procesā, kā arī nosauktu to politisko amatpersonu vārdus, kuras izraisījušas neatgriezeniski negatīvas sekas Latvijai”, darbu beigs bez rezultātiem, vienkārši iztērējusi nodokļu maksātāju naudu, jo neviens uzvārds tās galaziņojumā nosaukts netiks.

Ja nebūtu notikusi pēdējā mirkļa „tirgošanās”, galaziņojumā kā vainīgās būtu nosauktas divas amatpersonas – I. Viņķele un nu jau bijusī Veselības ministrijas valsts sekretāre Daina Mūrmane-Umbraško, kuras vaina jau bija atzīta ministrijas dienesta pārbaudē un kura šā gada aprīlī uzrakstīja atlūgumu, jo nevēlējās tikt aizrotēta uz Veselības inspekciju.

Kā liecina informācija par parlamentārās izmeklēšanas komisijas aizkulisēs notikušo, I. Voika ir histēriski paziņojusi, ka pieļaus I. Viņķeles nosaukšanu tikai tādā gadījumā, ja reizē tiktu pieminēts arī ministru prezidents Krišjānis Kariņš (Jaunā Vienotība). Rezultātā, pateicoties komisijas vadītāja Riharda Kozlovska (tāpat Jaunā Vienotība) mulsumam un deputātes Ilzes Indriksones (Nacionālā apvienība) iesaistei, tad arī izdevies no faktiski jau gatavā galaziņojumā izsvītrot I. Viņķeles un D. Mūrmanes-Umbraško uzvārdus.

Jau formālajā komisijas balsojumā par priekšlikumu vispār neiekļaut galaziņojumā politisko amatpersonu vārdus nobalsoja R. Kozlovskis, I. Voika, Sandis Riekstiņš (JKP) un Ritvars Jansons (Nacionālā apvienība), bet pret to balsoja Ralfs Nemiro (agrāk KPV LV), Valērijs Agešins (Saskaņa) un Viktors Valainis.

“Mana prognoze ir tāda, ka mēs pilnīgi noteikti iestrēgsim uzvārdos, pretrunās, un mans redzējums ir primāri šī gala ziņojuma noderība. Līdz ar to es uzskatu, ka sakarā ar nākamo soli par to, kuru politisko amatpersonu ir nosaucama, kā arī atsevišķi pamatojumi un argumentācija, visi deputāti to varēs pievienot šim gala ziņojumam, bet tādu kopēju kopsaucēju es, visticamāk, neredzu un līdz ar to no tā arī cieš viss ziņojums,” – tāds bija I. Voikas ultimātam pakļāvušamies R. Kozlovska publiskais viedoklis.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
otrabotka
otrabotka

feisiņs taču uzskatāms – redzams ko atstrādā

Vaira
Vaira

Tipiska sorosa žurka , pat pēc purna !

Armatūra
Armatūra

Kārtējais valdošās kliķes piemērs ,ka par šiem kangariem nav jăbalso , pat NA ir pie šiem idiotiem !

Stienis
Stienis

Gļēvums, nodevība, tirgus līmenis – vārdi, kas lieliski raksturo mūsu Saeimu un valdību. Un ikviens, kurš pēc visa šī farsa nu jau 3 gadu garumā vēl spēj balsot par šiem pašiem noziedzniekiem, ir pelnījis tapt nosauktam par !diotu.