Troļļi uzbrūk latviešu elfiem un sakauj tos vēl pirms īstās kaujas

troļļi

Interneta elfu vienībai cīņas sākums ar Krievijas propagandas komentāru rakstītājiem jeb troļļiem izvērsies pagalm neveiksmīgs. Grupas dalībnieki ātri izskaitļoti, un pret viņiem sākušies troļļu uzbrukumi. 

Interneta elfu idejas tēvam, bijušajam Ārlietu ministrijas darbiniekam un diplomātam Ingmāram Biseniekam, lai izvairītos no brīvprātīgo turpmākas vajāšanas, pat nācies slēgt elfu grupas Facebook lapu. Par to viņš pastāstījis intervijā radio Baltkom, vēsta Mixnews.

“Jau pirmajā dienā, pirmdien, mūsu grupai sāka pievienoties pirmie brīvprātīgie. Taču publiskajā grupā, kas ir atvērta visiem, katrs varēja redzēt grupas dalībnieku vārdus. Rezultātā tīmeklī sākās ņirgāšanās par šiem cilvēkiem. Tad es nolēmu grupu slēgt un sazināties ar brīvprātīgajiem personīgi. Ja kādam nav iebildumu publiski rakstīt ar savu īsto vārdu, tad lūdzu. Bet mēs nevaram to pieprasīt no visiem. Tāpēc šobrīd mūsu Facebook grupa vismaz pagaidām ir slēgta,” intervijā atklāja Bisenieks.
Kā zināms, ka Ingmārs Bisenieks pirms kāda laika aicināja atsaukties ikvienu, kuram ir vēlēšanās stāties pretī agresīvajai Krievijas propagandas interneta troļļu darbībai. Troļļi izplata melus un apzinātu dezinformāciju Latvijas interneta medijos.
Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

8 Komentāri on "Troļļi uzbrūk latviešu elfiem un sakauj tos vēl pirms īstās kaujas"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
Henrijs
Henrijs

Kas tie par elfiem, cibinji ibio :)))!
Nu Latvija varda brivibas nav, tie “cibinji-elfi” metas virsuu spamot katram, kurs neatbalsta Latvijas maucisko politiku un dibena laizishanu amerikai!!! Brunie degunelfi !!! Kur ur Krievijas agresiva politika vai dezinformacija Latvija? Faktu nav…tiek kapinats viss ar medijiem, lai butu histerija un “Cibinju specnazs” varetu kviekt ka to pavel pseidopatriotu apvienibas, latishkaja edinstva, zaljonnie zemlaki utt.
Patik vai nee, bet Latvijas viznesam vajadzeja plaukt un zalot, kamer ir sankcijas, ta ir iespeja…bet kur tad gudrus politikus Latcija dabusi…idioti bueza slani..

Disidents (lasīt Kremļa trollis)
Disidents (lasīt Kremļa trollis)

Šie jau cīnās pret jebkuru viedokli, kas oponē oficiālo, bieži vien melīgo naratīvu. Kaut vai faktu pacelšana par pavisam nesenajiem ASV kara noziegumiem tiek momentā marķēta kā Putina aģentu darbība. Redzami nožēlojami, ka vidusmēra mietpilsonis jau ir iedresēts kviekt “TROLLIS!!” kolīdz dzird, ka tiek aizskarts vai nelabā gaismā pacelts un apskatīs viņu mīļākais kolonizators.

kāds
kāds

Latviešiem tuvāk būtu nevis elfi, bet teiksim veļi. :D Cirks par brīvu.

Viensētnieks-lopkopis
Viensētnieks-lopkopis

Nevis veļi , bet -teļi!
Kā savulaik sacīja tautas dzejnieks:
-Tikai teļos ir mūsu valstsa nākotne!

wpDiscuz