Jura Rubeņa lekcija “Šarmera U teorija un vadītājiem svarīgās kompetences”

Piedāvājam arī jums lekciju, kuru Valsts kancelejas par vairākiem tūkstošiem eiro organizētajos apzinātības treniņos klausījās ierēdniecības augstākā līmeņa vadītāji. Varbūt arī jūs apgūsiet “sevis atrašanu”, “pamošanos” un “ķermeņa skenēšanas meditāciju”. Turklāt bez maksas.

Atgādināsim, ka sabiedrības neizpratni raisījusi ziņa – augstākā ierēdniecība par 6000 eiro mācījusies “atrast sevi” apzinātības treniņos, kas apmaksāti 20 valsts pārvaldes iestāžu vadītājiem un viņu vietniekiem. Plānotais budžets tam bija paredzēts 6600 eiro bez PVN.

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

16 Komentāri on "Jura Rubeņa lekcija “Šarmera U teorija un vadītājiem svarīgās kompetences”"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
pīle-klibā
pīle-klibā

Kur āži tur cirpēji! Par 20 eiro grāmatnīcās var nopirkt Šarmera “U teorija” un studēt , cik tīk. Melnsvārcis stomīdamies un Jēzu iepīdams to lekcijā lasa par 600 un vairāk eiro! Koļegovai līdzīgi blēdīgi ierēdņi pusaizmiguši izliekās, ka klausās. Citskovskis par to maksā 6000 eiro budžeta naudu un maksās vēl! Cerams, ka jaunā valdība šo “skolotāju” padzīs, un KNAB papētīs, vai otkatus viņš arī saņem.

kju
kju

Interesanti …B. Paskāla sakāmvārds…, M.Jencītis arī nav slikts un, iespējams būtu lētāks…, brīžam Rubenī ieskanās arī Jencīša nots, tikai nav pieminēti Bībeles citāti uz kuriem atsaucas Jencītis, nav tā Jencīša spara, tikai brīžam tas uzdzirkstī, lai publika neaizmigtu. Domāju Jencītis būtu labāks.

kju
kju

Nav slikti, bet ne jau no par 6 000 EUR

wpDiscuz