Bijušajai VID ģenerāldirektorei Jaunzemei jauns amats

Ašeradens, Jaunzeme

Bijusī Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme sākusi strādāt Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā (CFLA).

Saskaņā ar informāciju CFLA mājaslapā Jaunzeme ieņem nozares atašeja amatu CFLA Attīstības sadarbības departamentā.

Jaunzeme sākusi darbu 17. aprīlī.

Darba līgums ar Jaunzemi ir noslēgts uz terminētu laiku – līdz 2025. gada 31. martam, jo tas saistīts ar attīstības sadarbības projekta “Atbalsts Uzbekistānas valsts pārvaldes administratīvās kapacitātes stiprināšanai” īstenošanu.

Šī amata pienākumos ietilpst koordinēt CFLA kā Latvijas Attīstības sadarbības aģentūras iesaisti Uzbekistānas attīstības sadarbības projekta īstenošanā, organizējot projekta aktivitātes (īstermiņa apmācību programmas un citas aktivitātes) Uzbekistānā un Uzbekistānas iesaistīto institūciju dalību projekta pasākumos Latvijā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Joske
Joske

Jaunzemei tur būs jādemonstrē kā nevajag darīt?

NUINAHUJ
NUINAHUJ

ŠITĀ MAUCĪBA LAIKAM NEKAD NEBEIGSIES….

Jeblonskis
Jeblonskis

Kuņas ir kuņu tautas pārstāves.

Piko
Piko

Kāpēc Latvijā uz augstā demokrātijas, taisnīguma un tiesiskuma pjedestāla Vienotības izstrādājumi ir nokrituši krietni zemāk nekā Latgales meitene Glorija Grevcova, kuru tiesāja par nepatiesu ziņu sniegšanu savā iesniegtajā Saeimas kandidātes anketā. Kāpēc neizmantot melu detektoru, lai noskaidrotu Vienotības izstrādājumu melu un noziegumu pakāpi. Kā var pie varas atrasties tāda partija, kas apsūdzēta ļoti smagos noziegumos?????

Ašerādens
Ašerādens

To pasūtijumu galda Jauzeme ar savu māti ir godam nopelnijusi !

kampars
kampars

Turklāt Oeva jau sen tik ļoti gribēja uz valsts rēķina aizbraukt uz Uzbekistānu