Nakts murgi ne vienmēr pareģo nelaimi, skaidro psihologi

nakts murgi

Nakts murgi kaut reizi dzīvē ir rādījušies teju ikvienam. Iespējams, vainojams dienā piedzīvotais stress. Lai nu kā, daudziem ir nācies pamosties aukstos sviedros, bet no rīta mēģināt saprast, vai naktī sapņotais varētu piepildīties.

Noskaidrosim, ko par to domā psihologi.

nakts murgi

1. Sapņi, kuros kāds dzenas pakaļ

Pakaļdzīšanās vai uzbrukums ir izplatītākie murgi, kādus vismaz reizi mūžā ir redzējis katrs cilvēks. Šādus sapņus izraisa bailes no konfrontācijas ar kādu problēmu realitātē. Ja cilvēks nezina, kā rīkoties grūtā dzīves situācijā, tas var izpausties sapnī, kurā viņš tiek vajāts. Reakcija uz situāciju sapnī var būt tāda pati kā reālajā dzīvē. Vai jūs bēgat, vai slēpjaties? Izprotot savus sapņus, jūs varētu labāk risināt problēmas.

nakts murgi

2. Ja sapnī redz mirušus cilvēkus

Šādiem biedējošiem murgiem varētu būt vairākas atšķirīgas nozīmes. Ja redzat sapnī nesen viņsaulē aizgājušu radinieku vai draugu, jums acīmredzot ir vērts samierināties ar zaudējumu. Jūs redzat sapnī mirušus svešiniekus? Tas varētu liecināt, ka jums ir bail no nezināmā. Šādi sapņi var nozīmēt arī raizes par bīstamu slimību vai rūpes par veselību.

nakts murgi

3. Izkrīt zobi

Tāpat kā sapņi, kuros cilvēks redz sevi kailu, zobu izkrišana sapnī liecina, ka cilvēks ir pārņemts ar rūpēm par savu fizisko tēlu un to, kā viņa ārieni novērtē citi.

nakts murgi

4. Ja jūs sapnī ievaino

Tie, kuriem sapņos rādās, ka viņi tiek ievainoti vai viņiem tiek nodarīts pāri, bieži piedzīvo vājumu arī reālajā dzīvē. Palīdzēt varētu darbs pie šo vājo vietu noskaidrošanas un uzlabošanas.

nakts murgi

5. Dabas katastrofas

Rūpju vai baiļu pilna dzīve var izraisīt murgus par draudošām dabas katastrofām. Ja jūs sapņos redzat tādas parādības kā viesuļvētras, vulkānu izvirdumus vai zemestrīces, tas nozīmē, ka jūsu dzīvē ir daudz rūpju un stresa. Laika apstākļi ir nekontrolējami un neprognozējami, tāpēc raizes var izraisīt šādus sapņus.

nakts murgi

6. Esat aizmirsis apmeklēt svarīgu pasākumu

Sapnī esat palaidis garām savas kāzas? Vai aizmirsis aizpildīt svarīgu testu? Šo murgu iemesls ir uzkrātas rūpes un uztraukumi, bailes no neveiksmēm. Šādi sapņi ir plaši izplatīti, jo vairums cilvēku dzīvo tik saspringti, ka pat neapzinās, cik lielu stresu ir uzkrājuši.

nakts murgi

7. Sapnī redzat sevi kailu

Indivīdi, kuriem ir problēmas ar savu tēlu vai zems pašnovērtējums, var piedzīvot šāda tipa murgus. Sava tēla atzīšanas problēmas dēļ šādi sapņi var būt pat traumatiski, jo šiem cilvēkiem ļoti rūp tas, kā tos redz līdzcilvēki.

nakts murgi

8. Jūs pamet partneris

Sapnis, kurā jūs pamet tuvs cilvēks, ir diezgan viegli izskaidrojams. Bieži to izraisa attiecībās izjustā nedrošība. Jums vai nu šķiet, ka neesat pietiekami labs savam partnerim, vai arī jūs baidāties, ka viņš var jūs pamest un jūs paliksiet viens.

nakts murgi

9. Jūs esat iesprostots

Sapņi, kuros cilvēks ir iesprostots, raksturīgi tiem, kas cieš no klaustrofobijas vai līdzīgām bailēm. Tomēr tie bieži var apmeklēt arī tos, kuri dzīvē jūtas kā lamatās, piemēram, darba vai attiecību dēļ. Kaut kas attur šos cilvēkus izpaust savu potenciālu vai sasniegt mērķus, tāpēc nemiers var izpausties šāda tipa murgos.

nakts murgi

10. Ja sapnī krītat

Sapņus, kuros cilvēks krīt, izraisa bailes un raizes par nespēju kontrolēt kādu dzīves situāciju vai aspektu. Tas var būt jebkas – nauda, karjera, attiecības, vai arī vienkārši bailes zaudēt kontroli pār kaut ko. Šādus murgus redz arī cilvēki, kas pieredzējuši cietsirdīgu apiešanos.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: TNT

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar