20 lietas, no kurām jāatbrīvojas līdz Jaunajam gadam

Vēl tikai nedaudz, un klāt būs jauns gads. Ikviens tam lūdz vairāk veiksmes, vairāk laimes, vairāk naudas, vairāk labā. Un kā gan citādi, jo sapņi mums palīdz augt. Taču kā to panākt? Ir padoms, taču tā īstenošanai vajadzēs nedaudz piepūles.

Patiesībā viss ir pavisam vienkārši: jāatbrīvojas no visa dzīvē nevajadzīgā un traucējošā. No tā, kas liek sprunguļus spieķos, kad ripinām kalnā savu dzīvi.

Ar ko sākt? Pirmkārt, ir jātiek vaļā no visa negatīvā, kas bojā dzīvi. Tie var būt aizvainojumi, ko neesat spējuši piedot. Cilvēki, uz kuru atbalstu cerējāt, tomēr viņi pievīla, kā arī daudz kas cits. Tas, protams, nav viegli. Taču padomājiet – kāds atvieglojums būs, kad to izdarīsiet! Jūsu pašapziņa uzreiz būs cēlusies (jūs to paveicāt!).

Lūk, divdesmit lietas, kas ir jāizmet no dzīves uz visiem laikiem.

Visticamāk, vienā rāvienā to paveikt neizdosies, tāpēc ik pa laiciņam ielūkojieties šajā sarakstā. Soli pa solim, un raugi – dzīve mainīsies!

 Lieciet šo sarakstu redzamā vietā un izsvītrojiet paveikto!

1.Aizgaiņājiet no prāta domas, kas liek justies nekam nederīgam un neveiksminiekam. Atcerieties, ka domas materializējas. Ja domāsit, ka neko nespējat, tad tā arī būs. Turpretī, ja prātā pārcilāsit to, ko vēlaties dzīvē sasniegt, agri vai vēlu tas notiks.

2.Izbeidziet vainot sevi par reiz pieļautām kļūdām. Pagātni nav iespējams pārprogrammēt. Vienkārši pieņemiet to un aizmirstiet!

3.Atbrīvojieties no bailēm no nezināmā. Speriet pirmo soli un sapratīsiet, ka esat sācis jaunu dzīves etapu.

4.Atstājiet nožēlu pagātnē. Vienkārši pasakiet sev – tas jau ir beidzies, tagad viss būs citādi!

5. Izsvītrojiet no dzīves pārdzīvojumus. Atcerieties, ka tas tikai bojā nervus. Ja spējat kaut ko mainīt – rīkojieties, bet ja nē – pielāgojieties apstākļiem.

6. Pārstājiet vainot citus, ja kaut kas neizdodas! Jūs pats esat savas dzīves noteicējs. Jūsu izvēles veido jūsu likteni.

7. Pārstājiet domāt, ka ar jums kaut kas nav kārtībā! Jūs esat vienreizējs un unikāls. Sabiedrībā valda stereotipi un tendence nomētāt ar akmeņiem visu, kas lec ārā no pelēkā pūļa. Lepojieties ar to, ka esat citāds!

8. Izbeidziet domāt, ka jūsu dzīves mērķi ir mazsvarīgi! Tie ir svarīgi tieši tāpēc, ka tie ir jūsu mērķi. Soli pa solim, lēni un prātīgi, bet virzieties uz tiem. Pat šķietami paši neprātīgākie mērķi ir sasniedzami, nešaubieties par to!

9. Iemācieties pateikt „nē!”. Jums nav visiem jāizpatīk, lai izdabātu citiem, aizmirstot pašam sevi. Jūs nevienam neesiet parādā! Atcerieties: kas velk, tam krauj…

10.Trieciet ratā žēlabas, ka visi apkārt ir bagātāki, laimīgāki, veiksmīgāki par jums. Visi, tikai ne jūs. Tie ir maldi. Nav neviena cilvēka, kuram nebūtu problēmas. Jautājums tikai – kā viņš ar tām tiek galā.

11. Beidziet šaustīt sevi par to, ka kaut ko paveicāt „ne tā, kā vajadzēja”. Kļūdas ir jāpieļauj, lai tās pēc tam neatkārtotu. Cilvēks vislabāk atceras to, par ko dabūjis „pa nagiem”. Dzīve pati māca mūs dzīvot, tā teikt.

12.Lieciet mieru savai pagātnei! Dzīvojiet šodien un plānojiet rītdienu. Kas bijis, atcerieties, bet nemokiet sevi, „pārstrādājot” to.

13.Pasakiet ardievas domai, ka jūs atrodaties tur, kur jums nevajadzētu būt. Viss notiek tā, kā tam jānotiek. Jūs esat tieši tur, no kurienes spert soli tuvāk savam mērķim! Tikai vēlāk, paraugoties pagātnē, mēs ieraugām, ka tas, kas tik ļoti sāpēja, patiesībā paglāba mūs no vēl lielākām ciešanām un neveiksmēm.

14.Pārstājiet dusmoties uz saviem bijušajiem partneriem. Ja reiz izšķīrāties, tas nozīmē, ka tam tā vajadzēja notikt. Nav jēgas glabāt sirdī naidu un aizvainojumu! Varbūt labāk atkal iemīlieties?…

15.Izdzēsiet savu iekšējo „programmu”, ka ir jāstrādā vēl vairāk un vēl ilgākas stundas, lai nevienam nebūtu šaubu, ka esat labs darbinieks. Atcerieties, ka nodzītus zirgus nošauj… Skarbi, bet fakts.

16.Pārstājiet domāt, ka esat gudrāks par visiem, jo visu zināt. Pārāk liela pašpārliecinātība ne pie kā laba nenoved. Esiet gatavs mācīties. Pat pasaules gudrākie prāti nevar zināt visu.

17.Pārstājiet dzīties pēc naudas, aizmirstot par visu pārējo. Ja jums ir sakrājušies parādi, varbūt ir laiks izanalizēt tēriņus? Turpretī, ja nevienam neesat parādā, atcerieties, ka pasaulē ir daudz kas skaists un ievērības cienīgs, ko var iegūt bez maksas.

18. Beidziet uzbāzties ar padomiem tiem, kuri tos jums nelūdz. Jūs nevarat mainīt cilvēku, ja viņš pats to nevēlas. Labāk pilnveidojiet sevi, lai cilvēki, jūsu sasniegumu iedvesmoti, vēlētos jums līdzināties.

19.Necentieties panākt, lai jūs visiem patiktu. Jūs neesat naudas zīme, kas visiem patīk. Esiet pats, nelokieties visiem vējiem.

20.Izbeidziet izturēties pret sevi nevērīgi! Jūs esat svarīgs, pirmkārt jau pašam sev. Visums ir paredzējis laimi visiem cilvēkiem, nenonieciniet sevi un ticiet, ka arī jūsu dzīvē tā ienāks. Iespējams, pa pašām neiedomājamākajām taciņām.

Patiesībā nemaz nav jāgaida līdz Jaunajam gadam, lai sāktu jaunu dzīvi. Sāciet rīkoties tūlīt un tagad!

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar