Marihuāna būtu jālegalizē arī Latvijā, uzskata “Olainfarm” vadītājs

marihuāna

Marihuāna būtu jālegalizē arī Latvijā, līdzīgi kā tas ir noticis vairākās rietumvalstīs,  sacīja farmācijas uzņēmuma Olainfarm valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins.

Intervijā ziņu aģentūrai LETA Maligins skaidro, ka tādējādi tiktu vājināts kriminālais narkotiku bizness, turklāt rezultātā ieguvēja būtu arī Latvijas lauksaimniecība.

Varasiestādēm būtu jāiegūst reāls priekšstats par daudzviet Rietumos jau legalizēto marihuānas biznesu, tas Latvijā būtu jāpadara oficiāls un kontrolējams, skaidroja uzņēmējs.

Tā dēvēto smago narkotiku tirdzniecības līmenis jau šobrīd Latvijā ir augsts, viņš atzina.

“Tas ir reāli pastāvošs krimināls bizness. Tāpēc es uzskatu, ka vieglo narkotiku – marihuānas – legalizācija būtu nepieciešama,” skaidroja Maligins.

“Turklāt tas nozīmētu papildu tūristu plūsmu uz Rīgu,” smejoties sacīja uzņēmējs. “Nav noslēpums, ka šurp lido pilnas lidmašīnas ar britiem, kas te grib seksu, lētu alu un cigaretes,” izteicās Maligins.

Marihuānas tirdzniecībai kļūstot oficiālai un kontrolējamai, palielinātos nodokļu ieņēmumi, pieļāva uzņēmējs.

“Patiesībā vieglās narkotikas, tādas kā marihuāna, cilvēkiem ir mazāk kaitīgas nekā alkohola lietošana. Alkoholisms Latvijā ir krietni smagāks lāsts,” norādīja Maligins.

Uzņēmējs ir pārliecināts, ka no marihuānas legalizācijas nopelnītu arī Latvijas lauksaimniecība.

Ja deputāti Saeimā, izskatot jautājumu par marihuānas legalizāciju, nobalsotu pret šo soli, ēnu bizness neizzustu, “tas vienkārši paliks ārpus likuma”, skaidroja uzņēmējs.

“Toties politiķi varēs sevi skaisti pasniegt – redz, mēs esam pret. Bet problēmu tas nerisina. Un kļūdaini ir uzskatīt, ka mūsu bērni neizmēģina vieglās narkotikas. Mēģina – gan alkoholu, gan cigaretes, gan “zāli”,” teica uzņēmējs.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Avots: LETA

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

14 Komentāri on "Marihuāna būtu jālegalizē arī Latvijā, uzskata “Olainfarm” vadītājs"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
medicated
medicated

ir tads latvieshu audzetaju saits – sativa.land. Pozitivi,ka ir kas latviski.

freddy krueger
freddy krueger

Ņemot vērā, ka farmācijas industrija strādā peļņai, primāri ražojot produktus simptomu, nevis cēloņu, ierobežošanai, zāle izskatās tāds gana nevainīgs dabiskas izcelsmes produkts, kurš, starp citu, arī ir izmantojams tekstilrūpniecībā u.c, piem aizstājot kokvilnu ar krietni izturīgāko kaņepju šķiedru…

reinis
reinis

Par marihuānu runājot tagad man ir 36 pīpēju zāli kad bija ap 20 un tā normāli daudz kādus 4 gadus, gandrīz visi mani draugi kas nepīpēja mh bet lietoja alk uz šodienu ir nodzērušies vergi firmās, tajā pašā laikā tīri salīdzinoši man ir firma kas darbojās sieva un trīs veseli bērni, tā kā par to ka mh ir kaitīga nenormāli sabojā atmiņu utt ir pilnīgi stulba muldēšana, un domāju ka tā muldēšana dzimst krutkas tirgoņu un narko tirgoņu galvās.

Auns!
Auns!

Cepuri nost! Pīpējat vien tālāk, “dauņiem” likumi nav rakstīti, ar ko Jūs lielāties? Vai tiešām dzīve ir tik bezcerīga, ka jāpīpē? Vai par šo iztērēto naudu nebūtu labāk aiziet uz kādu pasākumu? Vai Jūsu prāt tas ir labi? Un, viss beidzot- Vai Jūs vēlētos, ka Jūsu bērni pīpē zāli? Viela pārdomām!!!!!!!!!!!!!!! :)

Pauls
Pauls

Iedomājies, ko tik nevarētu nopirk par naudu, ko esi nodzēris.

wpDiscuz