Bundesvēra brigādes izvietošana Lietuvā sūta trīs svarīgus signālus

Vācija NATO

Bundesvēra brigādes pastāvīga izvietošana Krievijas kaimiņvalstī Lietuvā sūta vairākus svarīgus signālus vienlaikus, norādīja Vācijas bruņoto spēku (Bundesvēra) ģenerālinspektors ģenerālleitnants Karstens Breiers 10. februārī publicētajā intervijā laikrakstam “Welt am Sonntag”.

Signāls Maskavai: “Mēs esam nopietni un atbalstām savus  NATO sabiedrotos”. Signāls Viļņai: “Mēs esam plecu pie pleca ar jums, uz mums var paļauties”. Signāls Vācijas iedzīvotājiem: “Mēs atdodam citiem to, ko Aukstā kara laikā saņēmām no sabiedrotajiem, proti, militāro aizsardzību, ko varējām izmantot ne tikai savas valsts ekonomiskajai attīstībai,” skaidroja Bundesvēra ģenerālinspektors.

Šogad aptuveni 20 Eiropas Savienības dalībvalstis aizsardzībai atvēlēs 2 % no iekšzemes kopprodukta, teica Breiers. Tajā pašā laikā, pēc viņa domām, Eiropā valda izpratne, ka tai ir jāveido aizsardzības sistēma, kas būtu neatkarīgāka no ASV.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
resnis
resnis

Vācijas medijos izskanēja cits viedoklis, ka problēmas nokompletēt Lietuvas brigādi, ka būs vairāk jāmaksā. Vācieši brīvprātīgi, vai bez papildus piemaksas nemaz negribot doties uz Krievijas kaimiņvalsti. Bet LV medijos par to neviena vārda.

NATO
NATO

Vācijai vajag izdot vismaz 2% no sava kopprodukta Bundesvēram.

Strempu!
Strempu!

Wie kann der Arschleite auf 2 sitzen…