Kā dzīvot komfortabli trīspadsmit kvadrātmetros

Kā dzīvot komfortabli tikai trīspadsmit kvadrātmetru “lielā” telpā? Izrādās, tas patiešām ir iespējams, kaut gan komforts un 13 kvadrātmetri šķiet divas nesavienojamas lietas.

Poļu dizaineris atteicās no plaša dzīvokļa, izvēloties apmesties uz dzīvi telpā, kura nav lielāka par normālu mājvietu viesistabu. Par brīnumu skeptiķiem, viņam izdevās šajā niecīgajā platībā ietilpināt guļamistabu, sanitāro mezglu, virtuvi, darba kabinetu un atpūtas zonu, turklāt pie vienas no sienām atradusies vieta arī velosipēdam.

Dizainera mājoklis kalpo kā viņa profesionālā vizītkarte. Šimons Hančars (Szymon Hanczar) jau sen nodarbojas ar interjera un dizaina priekšmetu veidošanu. Katru savu projektu Šimons uztver kā jaunu izaicinājumu. Pats lielākais eksperiments kļuva paša dzīvokļa iekārtošana. Kā stāsta Hančars, viņš no sava plašā dzīvokļa atteicies apzināti, jo vēlējies radīt nelielu, bet funkcionālu telpu, kurā būtu komfortabli dzīvot vienam.

Pēc vairākiem nodzīvotiem gadiem trīspadsmit kvadrātmetrus „lielajā” dzīvoklī dizaineris sapratis, ka lielāka telpa komfortablai dzīvei viņam nemaz nav vajadzīga. Tieši tāds mājoklis ir ļoti piemērots dinamiskajai dzīvei lielpilsētā, uzskata dizaineris Šimons Hančars.

 

Avots: Šimona Hančara mājaslapa

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz