Latvija kā valsts atrodas savā norietā un tiek pārvaldīta, ievērojot tikai atsevišķu ietekmīgu grupu intereses, uzskata arvien vairāk iedzīvotāju

Salīdzinājumā ar 2019. pieaudzis to iedzīvotāju īpatsvars, kuri uzskata, ka Latvija kā valsts patlaban atrodas savā norietā (šogad 20%, bet 2021: 21%). Taču kopumā šādi domājošo īpatsvars izskatās relatīvi noturīgs un stabils: kopš 2013. tā parasti uzskata apmēram katrs piektais, platformā “X” raksta SKDS vadītājs Arnis Kaktiņš.

Tostarp lēnām pieaug to iedzīvotāju īpatsvars, kuri uzskata, ka Latvija tiek pārvaldīta visu tās iedzīvotāju interesēs. Šogad šis rādītājs ir jau 20%.

Taču vēl aizvien vairākums tā nedomā – 68% uzskata, ka Latvija tiek pārvaldīta, ievērojot tikai atsevišķu ietekmīgu grupu intereses.

Avots: platforma X

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


16
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Moka
Moka

Skarbi, bet patiesī unte tikai daļa no reālijām līdz kurām valsti noveda pastalnieku neprāts vēlēšanās šāsus savus iznīcinātājus savēlot– paši sev izvēlējās bendes. Arī šajā ziņā neprofesionāļus- ilgi jāmokās

rozā pundurpapagailis
rozā pundurpapagailis

Taisnība pateicoties manai krāsainībai ZZS ievēlēja, izvēlējās un JV dejo kā lācis gadatirgū.

RPal
RPal

Vai ta kāds vēl tic godīgām vēlēšanām…ha-hā?

ērce
ērce

Tas negatīvisms, kas bieži parādās mēdijos, nāk no divu kategoriju cilvēkiem: vieni ir Maskavas domu brāļi, kas ilgojas pēc Padomijas un pēc krievu kungiem; otri ir cilvēki ar mazvērtības kompleksu. Īsts latvietis nepieder ne pie vienas no šīm grupām.

signāls
signāls

Regulāri sanāk lasīt tādus apgalvojumus, visu laiku domāju, kur var iepazīties ar tādiem pētījumiem? Pats jau arī apgalvo, ka LV medijus pārvalda Maskavas domu brāļi, tātad ka LV drošības dienesti ir nespējīgi. Reāli izklausās pēc kaut kādas propagandas, ko tu zini pie kuras grupas pieder īsts latvietis? Ja Latvietis neapmierināts ar vienotības politiku, dārgo elektrību, tātad Maskavas domubrālis? Bet valdība, tie jau nevieniem eirokomisāriem, zviedru bankām ar līkām muguriņām neizkalpojās? Un savu valsti nepārdod ārzemju interesēm vai ne?

STT 401
STT 401

Jebkura statistika, kas nenorāda rezultātu novērtējuma ticamības intervālu un kļūdu ir propaganda. Mācieties statistiku un neticiet propagandai!

Sabrukums un degradācija
Sabrukums un degradācija

Man tā liekas ka to tikai aklais vai vienotības interneta trollis var neredzēt. Pietiek palasīt vēsturi un salīdzināt. Reku saite uz latviešu vikipēdiju par senās Romas republiku lv.m.wikipedia.org/wiki/Romas_Republika visinteresantākās nodaļas ir sabrukums un sabiedrības degradācija. Diemžēl lasot brīžiem nevar saprast, tas rakstīts par seno Romu, vai arī mūsdienu tā saukto “civilizēto pasauli”.

Jefiņš
Jefiņš

Nav pareizi noformulēts jautājums. Bija japrasa vai Latvija tiek pārvaldīta ierēdņu, muļķu un neizglītoto interesēs. Švakā sabiedrībss izglītotība tieši ir iemesls tam, ka daži varaskāri neizglītoti tipi var noteikt dienaskārtību.

rozā pundurpapagailis
rozā pundurpapagailis

Ko jūs saprotat no varas un naudas? Vara piešķir nozīmīgumu, bet nauda ekskluzivitāti. Piemēram, vara visiem liek klausīties uz visu ko runā, bet nauda valkāt kādas spalvas tīk.

Gada glezna
Gada glezna

Tas, ka JV nodarbojas ar korupciju, nebūtu tā lielākā bēda, bet viņi taču ir vienkārši alkatīgi stulbeņi, kas sagrābuši varu ar aprobežotās ierēdniecības palīdzību, kas iedomājas, ka nauda nāk no JV, nevis ekonomiskās darbības.
Un tie nejēgas domā, ka sēžot pie valsts siles viss būs labi neapjēdzot, kas pilda to valsts sili. Un tad kad nebūs vairs to kas pilda valsts sili, tad visa ierēdniecība varēs kļūt par bomžiem.

einšteins
einšteins

Par visuma bezgalību ir šaubas, bet par muļķības bezgalību šaubu nav. To var papildināt ar to, ka varaskārei robežu nav

Uldis
Uldis

Tur jau tā lieta, ka nauda pastarpināti tiešām nāk no JV. Kurš tad tos kredītus ņem? Cik mums tur tagad jau ir tie miljardi?

levitkucins
levitkucins

Nu tak jāatjauno vēsturiskā Baltkrievijas un Latkrievijas lielguberņa! Parādīsim tiem leišiem un poļakiem!

rinka
rinka

Apvienot tēvzemi ar māras zemi būtu kā ielēkt plikam āliņģī pēc pirts. Kaifs ne dzīve. Tuad pat slotiņa pa dibenu liktos salda

Pateicīgā latvāņu tauta
Pateicīgā latvāņu tauta

Ko tad jūs to neierakstāt deklarācijās?

evika aļeksandrovna
evika aļeksandrovna

Bismarks teica, ka cilvēkiem nav jāredz kā taisa desas un politika