Jenots, kurš dzīvo kā suns un nokārtojas tualetē

Kāda sieviete Bahamu salās „adoptēja” bez mātes palikušu jenotu mazuli. Izaudzis kopā ar suņiem, jenots uzvedas kā suns.

Jenotu meitene ir apmēram mēnesi veca, un viņas vārds ir Ķirbīte (Pumpkin). 2014.gadā, nokritušu no koka, savā dārzā dzīvnieku atrada Roza Kempa. Mazulīte bija lauzusi ķepu un Rouza kopā ar meitu Laru Jangu ņēma jenotu savā paspārnē.

Ģimenei jau bija divi mājdzīvnieki – no patversmes paņemti suņi, un Ķirbīte ne tikai sadraudzējās ar tiem, bet arī sāka atdarināt suņu paradumus. Jenots staigā līdzi saimniecei un dodas kopā ar suņiem pastaigāties, kā arī rotaļājas ar viņiem, uzvedībā ne ar ko neatšķiroties no kucēna. Lara stāsta, ka jenots ir ļoti jautrs un apķērīgs. Ķirbīte pat ir iemācījusies savas dabiskās vajadzības nokārtot tualetē.

Jenotam ir pašam sava lapa sociālajos tīklos, kur viņa saimniece publicē amizantus kadrus no viņa dzīves, un šobrīd jau vairāki desmiti tūkstoši dzīvnieku draugu seko Ķirbītes ikdienas gaitām.

Interesanti, ka daudzās pasaules valstīs, tostarp arī ASV, turēt mājās jenotus ir aizliegts. Turklāt, tas nav vienkārši. Ķirbīte acīmredzot ir izņēmums, jo jenotus nekādi nevar dēvēt par mājas mīluļiem – tie ir mežonīgi un kaprīzi dzīvnieki.

 

Avots: Instagram.com

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz