Aptauja: 76% iedzīvotāju gada izskaņā no darba devēja vēlētos saņemt prēmiju

dāvana

Tuvojas gada izskaņa, kas nozīmē arī svinīgus pasākumus darbavietās, dāvanas darbinieku bērniem vai varbūt pat prēmijas. Taujāti, ko vislabprātāk sagaidītu no sava darba devēja šā gada izskaņā, vairākums (76%) aptaujāto Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 65 gadiem, kuri ir algoti darbinieki, norādījuši – prēmiju, vēsta TV3 Ziņas.

Trešā daļa (35%) aptaujāto algoto darbinieku norādījuši, ka no sava darba devēja šā gada izskaņā vēlētos saņemt dāvanas darbiniekiem, teju ceturtā daļa (24%) – papildu brīvdienas, piektā daļa (20%) – balli/pasākumu darba kolektīvam, 15% – dāvanas darbinieku bērniem, teju desmitā daļa (9%) – rakstisku vai mutisku apsveikumu/ pateicību par paveikto, 4% – svētku pasākumu darbinieku bērniem, 3% – ballei/pasākumam paredzētās naudas ziedošanu labdarībai, 1% – ko citu.

4% aptaujāto algoto darbinieku ir norādījuši, ka nevēlētos saņemt neko.

1% aptaujāto nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar