Kariņš sasauc Krīzes vadības padomes sēdi saistībā ar koronavīrusa izplatību pasaulē

Krišjānis Kariņš, Foto Saeima.lv

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ir sasaucis Krīzes vadības padomes sēdi 4.februārī, lai pārliecinātos par atbildīgo dienestu gatavību situācijai, ja reģionā un Latvijā tiek konstatēta koronavīrusa klātbūtne.

Padomes sēdē plānots uzklausīt Veselības ministrijas ziņojumu par esošo situāciju, atbildīgo institūciju gatavību, risku analīzi, paveikto un plānoto rīcību gadījumā, ja reģionā un Latvijā tiek identificēta koronavīrusa klātbūtne, kā arī atbildīgo institūciju viedokļus par nepieciešamajiem pasākumiem un turpmāko rīcību. 

Krīzes vadības padome ir koordinējoša institūcija, kuras darbības mērķis ir nodrošināt valsts un pašvaldību institūciju saskaņotu rīcību, veicot valsts apdraudējuma preventīvos un pārvarēšanas pasākumus, kā arī tā radīto seku likvidēšanas pasākumus.

Padomi vada Ministru prezidents (Krišjānis Kariņš), padomes locekļi ir aizsardzības (Artis Pabriks), ārlietu (Edgars Rinkēvičs), ekonomikas (Ralfs Nemiro), finanšu (Jānis Reirs), iekšlietu (Sandis Ģirģens), tieslietu (Jānis Bordāns), veselības (Ilze Viņķele), satiksmes (Tālis Linkaits) un vides aizsardzības un reģionālās attīstības (Juris Pūce) ministri.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar