Liepnieks: Korupcija Latvijā vairs nav problēma?

foto:_Markovskis

“Laikā, kad aktualizējas KNAB ierakstītās karteļa lietas sarunas, atgādināšu pašu labāko šo sarunu sakarā,” mikroblogošanas vietnē “Twitter” pauž rakstnieks un politisko procesu vērotājs Jurģis Liepnieks.

“Tas bija JKPistu Juris Jurašs, pateicoties kuram KNAB nesaskatīja šajās sarunās NEKO aizdomīgu un tālākas izmeklēšanas vērtu un paslēpa tās. Tikai nākamais KNAB vadītājs pēc tam, kad jurašisti no KNAB bija iztīrīti, tās atklāja un uzsāka virzību, bet skaidrs, ka tad jau kādu pieķert bija daudz par vēlu.

Aiz dusmām par to JKP darīja visu, lai [KNAB vadītāju Jēkabu] Straumi novāktu, neapstiprinātu uz otro termiņu. Tas tā … ja nu vēl ir kāds, kas grasās balsot par JKP [JKP tagadējais nosaukums – Konservatīvie – red. piezīme].

Protams, būvnieku kartelis ir tikai viens no daudzajiem Juraša veikumiem. Pievērsīšu uzmanību, ka arī Ušakova [Rīgas] domē, kamēr Juraša sieva [Alla Juraša] toreiz vēl pieticīgi strādāja pie Loginova Rīgas ostā, arī nekādas korupcijas lietas KNAB neatklāja, arī tās sāka birt tikai ar Juraša iztīrīšanu [no KNAB].

Par tādiem sīkumiem, kā krievu bandīti un krievu baņķieri, nav pat īpaši vērts runāt, tas ir aprakstīts, ir atrodams un tie daži simti tūkstoši, kas tur figurē, ir salīdzinoši sīknauda. (Jurašu ģimene tiešām trekni barojusies no PNB bankas – Puaro.lv )

Bet tas, ka valstī visu acu priekšā pastāv mentu un bijušo mentu organizētā noziedzība, kas iesniedzas visaugstākajos varas līmeņos un strādā roku rokā ar miljardos mērāmu būvniecības karteli, it kā varētu būt uztraukumu vērts … bet nu … varbūt arī es pārspīlēju, kas tur tāds īpašs,” ironizē Liepnieks.

“Visi aizmirsuši JKPistu milzu interesi arī par Valsts drošības dienestu un JKPistu dzelteno kartīti [Krišjānim] Kariņam sakarā ar [VDD vadītāja Normunda] Mežvieta apstiprināšanu. Proti, Kariņa valdība vistuvāk krišanai bija ne covid vai kādu citu lēmumu dēļ, bet tad, kad ielika neatkarīgu profesionāli VDD vadībā,” Twitter ierakstā norāda rakstnieks.

“Mafijai ir ļoti svarīgi kontrolēt visus tos, kuru darba pienākumos ietilpst ķert un atmaskot mafiju. Līdz šim tas strādājis labi Latvijā,” turpina Liepnieks.

“Atceramies arī ģenerālprokurora izvirzīšanas procedūru, kur pat neskatoties uz to, ka pats apsūdzēts, Jurašs nesaskatīja nekādus šķēršļus piedalīties ĢP izvēlēs komisijas darbā (beigās gan deleģēja savā vietā citu JKPistu).

Nevar noliegt, ka JKPistiem izdevies kopumā lieliski novērst uzmanību no savām aktivitātēm jumtošanas jomā, uzsildot vēlreiz veco Lemberga zupu, imitējot aktīvu cīņu 20-25 gadus vecām problēmām un notikumiem, iebarojot medijiem tādus super “sasniegumus” kā “mēs pret ZZS” un nevienam medijam un ekspertiem nešķiet nemaz dīvaini tas, ka korupcija vairs Latvijā nav problēma. Nav nekādas korupcijas. Tēma beigusies. Nu jā, tas Lembergs, bet mums tagad viss ir kārtībā… vakcīnas Viņķele nenopirka, laikā Stukāns atklāja, tas arī viss.”

Jums būs interesanti izlasīt arī:

Lato Lapsa: Ādamsona „spiegošanas” krimināllietas materiāli norāda uz Jura Juraša vietu kriminālajā pasaulē – Puaro.lv

Taisnības cīnītājs vai puskriminālu metožu speciālists: jau pirms pieciem gadiem sagatavots dienesta ziņojums par Juraša vietu nelegālo cigarešu biznesā – Puaro.lv

Bijušais Vācijas izlūkdienesta šefs norāda uz Juraša iesaisti noziedzīgā darbībā – Puaro.lv

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


10
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Yes
Yes

Varenajiem tā nekad nav bijusi problēma. Korumpēta valstiņa

Ak Vai
Ak Vai

Daudzas ģimenes ir sastapušās ar tiesu sistēmas korupciju. Rezultāts – visi vai arī jaunākā paaudze pametuši Latviju un netaisās atgriezties. Daļa arī ignorē vēlēšanas, jo pieredze rāda, ka nekas nemainās. Čekisti un Kremļa patrioti jorpojām ietekmē notiekošo. Valsts gatavojas turpināt atbalstīt uz Krieviju orientētos un eksportējošos uzņēmumus. Varu tikai godīgi un morāli atbildīgi jaunajai paaudzei ieteikt pamest Latviju un dzīvot nemafiozā vidē. Valdība apzināti pasliktina izglītības sistēmu nemācot dabaszinātnes, jo neizglītotajiem ir grūtāk pamest Latviju.

Veno
Veno

Pamatīgi JKP sariebusi Lembergam ar tām ASV sankcijām

Ventspils flīzes
Ventspils flīzes

Vecais un līdzskrējēji nevar vien rimties.

Rietumu gudrais
Rietumu gudrais

Juraš ir mafijas krustēvs, jā. Nevis lato lapsas drauģelis miška uļmans. Balsojiet par rietumu bankas kājslauķiem attīstībai/par un progresīvajiem. Rīkojietie gudri

G. Akmeņkalns
G. Akmeņkalns

Bet tas, ka valstī visu acu priekšā pastāv mentu un bijušo mentu organizētā noziedzība, kas iesniedzas visaugstākajos varas līmeņos un strādā roku rokā ar miljardos mērāmu būvniecības karteli, it kā varētu būt uztraukumu vērts … =====Jā, visu acu priekšā, un nav ne policijas priekšnieka, ne ģenerālprokurora, nu neviena, kas spētu šo organizētās noziedzības tīklu saraut. Un visam pāri vēl kremļa aģenti augstos amatos, kuri dara visu, kas šo spēkos( arī atbalsta organizēto noziedzību), lai kaitētu Latvijai. Pluss korupcija vietējās pašvaldībās, kuras ir daudzmiljonu projektu bīdītājas, pat par naudām, kas aizlienētas no Valsts kases .

strīķis
strīķis

A kur bij visi sorosīti, delna, providus, tiesībsargs, visu vienmēr redzošā amerikas vēstniecība, sab, vdd, konkurences padome, patērētāju tiesību aizsardzības birojs un pārējie malači?

konkurences apkarotāja ābrama
konkurences apkarotāja ābrama

Jo jaunais būvnieku kartelis LNK, Pillar, Fima ir labāks par veco

Latvijas naudas atmazgātāju asociācija
Latvijas naudas atmazgātāju asociācija

Korupcijas latvijā nekad nav bijis. Lietas iet pareizā virzienā. Latvija ir Rosijas ofšors. Jūrmala un Rīga ir Rosijas pilsētas un pēc kara tas tiks apstiprināts. Ejiet uz vēlēšanām un balsojiet par jebkuru no partijām.

pax
pax

nevienā partiju progarmā tas kaut kā nav bijis izcelts– topoše tautas priekšstāvji arī runās par to neko nesaka, tad jau nav. Drošībaspec varētu ka’du politpadomi iecept bordānvidīgie un tad pavisam miers.