„Martinsons skaidro par sarakstu, ka lidosta, „airBaltic” bija Pīlēnam un lai viņš tad arī to ņem”: publicēta daļa no karteļa sarunām

Konkurences padome pirms gada pieņēma lēmumu sodīt desmit būvuzņēmējus ar 16,6 miljonu eiro sodu par nodarījumu valstij vairāk nekā 686,9 miljonu eiro vērtībā. Starp desmit būvniecības uzņēmumiem nebija Ulda Pīlēna uzņēmuma. Vai viņu paglāba fakts, ka pats nepiedalījās sarunās un viņa vārdā lietas kārtoja Māris Martinsons?

Būvnieku karteļa sarunas notika laikā, kad valdību vadīja Vienotības premjera Laimdota Straujumu, koalīcijā ar Aivara Lemberga  Zaļo un Zemnieku savienību un Nacionālo apvienību. Oligarhu lietu, kur Ainārs Šlesers un Aivars Lembergs „kārtoja” valsti, Ģenerālprokuratūra izbeidza. Tagad viņi atkal ir uz vēlēšanu plakātiem.

Portāls Pietiek.com publicējis daļu KNAB ierakstīto sarunu kopsavilkumu, – tur ir gan politiķi, kuri zvēr uzticību, gan politiķi, kuri atzīstas, ka naudu saņēma citi. Nez vai kādam ir šaubas, ka šādas pašas sarunas, tikai citā formātā un vietā notiek arī tagad.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


12
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Vēlētāja
Vēlētāja

Un 65 000 euro rudā lapsa no Vienotības norija un aplaizijās , vai nē Kāriņ !

stalins
stalins

Var jau aizliegt visu, bet loģiku aizliegt nevar.Un biznesa loģiska saka , ka komercuzņēmumi nevar ilgstoši strādāt ar zaudējumiem.Un apgrozījums arī vajadzīgs-izdevumi ir visu laiku.
Un tas nozīmē , ka vienošanās objektīvi ir nepieciešama.
Un tāpēc arī notika sarunas.

konkurences apkarotāja ābrama
konkurences apkarotāja ābrama

Tu nesaprati. Nāca pie varas “rietumu banka” un padlatviešu karteli nomainīja padebreju kartelis. Pillar, Fima. Tāda tam visam bij jēga un tas arī viss.

stalins
stalins

Ā,vai tas nebija no tās sērijas, kad ”’Rietumu banka” uzmeta galdā 17 miljonus sadalītus daļās valdības aprindām?Un tad attiecīgi Abramas kundze…

Liepāja
Liepāja

Pīlēn , un arī tu !

Liepāja
Liepāja

Pīlēn , arī tu !

Nevēlētājs
Nevēlētājs

Viss nāk un aiziet tālumā , un sākas viss no gala ! Vai nē , Vienotības Kariņ ?

Piedalnieks
Piedalnieks

Šis gadījums lieliski apliecina, ka jauns Saeimas sastāvs un jauna valdība iepirkumos nemaina pilnīgi neko – vīri shēmo un Krišjānim pie @irsas.

levitkucins
levitkucins

Aiz tā visa stāv Lembergs. Kapēc tiesībsargi noslepenojuši viņa vārdu?

nepietiek
nepietiek

Lato domā, ka novērsīs uzmanību no sava drauģeļa miškas uļmana

Latvijas naudas atmazgātāju asociācija
Latvijas naudas atmazgātāju asociācija

Skat, kādi blēži. Cik labi, ka mēs esam pie varas. Latvija kļūs par Rosijas ofšoru un viss būs labi. A šitie rusofobi latviju ievestu dziļā krīzē. Korupcionieri!

progresīvā ābrama
progresīvā ābrama

Tā viš i. Rāvim taisnība. Kam nau labu galu konkurences padomā, tam jābūt uzmanīgam