Amatā atjaunotā VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme ir smagi slima

Ieva Jaunzeme

No publiski pieejamās informācijas zināms, ka Ieva Jaunzeme slimības dēļ ir darba nespējīga jau no pagājušā gada decembra sākuma, un tagad noskaidrojies, ka neskatoties uz visnotaļ dzīvelīgajām intervijām medijos, publikācijām sociālajos tīklos un atjaunošanu amatā, kas visticamāk ietvēra tikšanos ar finanšu ministru, Ievai Jaunzeme atrodas darba nespējas stāvoklī vēl līdz 30. janvārim.

Mūsu rīcībā, protams, nav informācijas par Ievai Jaunzemei konstatētajām diagnozēm, taču tik ilgstoša darba nespēja nepārprotami liecina par ļoti smagām veselības problēmām. Cerams, vājā veselība netraucēs Jaunzemes kundzei turpināt vadīt VID un izpildīt ministra Arvila Ašeradena (JV) norādījumus.

Kā zināms, Jaunzeme 2022.gada 6.decembrī sniedza interviju Latvijas Radio, kurā sacīja, lai gan viņai joprojām ir atvērta darba nespējas lapa, viņa apmeklēs Ministra kabineta sēdi, kurā lems par viņas pārcelšanu FM Ēnu ekonomikas ierobežošanas koordinācijas departamenta direktores amatā.

Tāpat viņa teica, ka nesaskata loģiku iecerētajā pārcelšanā. “Šajā brīdī neredzu nekādu loģiku šajā pārcelšanā. Anotācijā es lasu, ka neesmu slikta ierēdne, kas jāatstādina no VID vadītājas pienākumu pildīšanas un jārosina disciplinārlieta. Esmu kompetenta un kvalificēta darbiniece, kurai piedāvā doties uz augstākstāvošu iestādi,” sacīja Jaunzeme.

Viņa arī pauda viedokli, ka toreizējais finanšu ministrs Jānis Reirs (JV) šādā veidā mēģina ar godu iziet no situācijas, jo ierosinātā disciplinārlieta un atstādināšana no amata ir izrādījies “ziepju burbulis”.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


9
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Temīda
Temīda

Tad jau psihiska slimība, ka var apkārt skraidīt! Ko normāls pilsonis var domāt par valdību, ja valsti vada slimi cilvēki? Man nevajg kropļu diktatūru. Nevajag arī ārstus kukuļņēmējus, kuru bizness ir slimības lapas. Ašeradenam jāpadomā arī par savu reputāciju. Un izskatās ka Vienotību pārņēmusi mafija…

ruksis
ruksis

Ja man kāds Ļipniks tik traki kristu virsū, es arī nevarētu ilgi ķerpīt.

G. Akmeņkalns
G. Akmeņkalns

Sāku lēnām tevī vilties, Jurģi Liepniek! Nu nevar irgoties par cilvēka slimošanu, ja mēs neko nezinām!

Gaišais
Gaišais

Zivs var būt bojāta vai svaiga, pa vidam nevar būt. Ar slimības lapu zivs noteikti smird.

Evika Aļeksandrovna Siliņa
Evika Aļeksandrovna Siliņa

Smird vai nesmird, komjaunieti reiru viņa apspēlēja. Tas silda. Saslima kad reirs bij viņas priekšnieks pirms vēlēšanām. Bet uz slimības lapas sēdošo darba likumdošana kā zināms neļauj atbrīvot. Kad reirs netika pārvēlēts (vēlāk gan ieguva mīksto mandātu) un vairs nekļuva tas kas bija, tad slimošanu varētu pārtraukt. Tikai prms tam laikam jāpaosta gaiss, kādi tarakāni šaśerādenam galvā

Un nav nekā jauna šai pasaulē
Un nav nekā jauna šai pasaulē

Vai nu šī tāda vienīgā. Lembergs jau arī, kad tas bija izdevīgi, bija dzīvais mironis. Tagad dzīvāks par dzīvu. Pat mailītes ķer.

nopietni
nopietni

Jaunzeme ir bīstama, jo viņa zina valsts noslēpumu: kā/cik/kam/kurš izlaupījis no valsts kases!

nav vis
nav vis

Viņa tam ir par aprobežotu. Pat ierēdņu atestāciju nespēj iziet.

finansu ģēnijs reirs
finansu ģēnijs reirs

Jā, kad es strādāju pie Igarjohas Trasta komercbankā, vairāk par trīs dienām slimot nevarēja