Krievijas bruņotajos spēkos izsludināta pilna kaujas gatavība

Krievijas bruņotie spēki

Krievijas bruņoto spēku Centrālajā apgabalā izsludināta pēkšņa pārbaude un pilna kaujas gatavība,  vēsta ziņu aģentūra RIA Novosti, pamatojoties uz aizsardzības ministra Sergeja Šoigu paziņojumu.

“Daļai aviācijas spēku, gaisa desantniekiem, kā arī aviācijas transportam tiek noteikta pilna kaujas gatavība. Tuvāko diennakšu laikā tiks pārbaudīti militārie normatīvi, kā arī kaujas gatavība,” norādījis Šoigu.

Tāpat Šoigu paziņojis, ka tuvākajā laikā tiks pārbaudīta sadarbība starp bruņoto spēku poligoniem, kā arī izstrādāts plāns, kurš tiks realizēts mācību laikā.

Šoigu uzsvēris, ka īpašu uzmanība tikšot pievērsta gaisa spēkiem. “Mums ir jānovērtē visas iespējas, ko var paveikt gaisa un gaisa desantnieku spēki – tam, kā mēs varam pārsviest spēkus lielā attālumā uz nezināmām vietām,” norādījis Krievijas aizsardzības ministrs.

Pēkšņā pārbaude notiks no 7.līdz 12.septembrim, un šajā laikā Krievijas bruņotie spēki gatavosies stratēģiskajām mācībām “Centrs-2015”.

Krievijas Aizsardzības ministrija kā galveno šo mācību mērķi uzskata gaisa spēku pārbaudi, un tas tiek darīts, ņemot vērā notiekošo Eiropā, kur ASV izvietojusi modernākos iznīcinātājus “F-22 Raptor”.

 

Avots: RIA NOVOSTI

 

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz