Krievijas uzbrukums Baltijas valstīm ir ticamākais, brīdina vācu analītiķi

karš

Ja karš Ukrainā tiks iesaldēts, Krievijai būs nepieciešami seši līdz desmit gadi, lai atgūtos un sagatavotu savus spēkus tiešam konfliktam ar NATO, raksta tv3.lv, atsaucoties uz teikto Vācijas Ārlietu padomes (DGAP) pētījumā, kas balstīts militāro aģentūru analīzē un izlūkošanas datos.

“Pat pēc gandrīz divus gadus ilgušā kara Ukrainā Krievijas militārais potenciāls ir lielāks, nekā tas šķiet šobrīd. Vislielākos cilvēku un tehniskos zaudējumus ir cietuši sauszemes spēki,” norāda analītiķi.

Eksperti ir pārliecināti, ka Maskava strauji attīstīs savu militāro potenciālu, tāpēc NATO ir pieci līdz deviņi gadi, lai palielinātu savas spējas un novērstu tiešu vai netiešu konfliktu. Pēc ekspertu domām, Krievijas uzbrukums Baltijas valstīm esot ticamākais.

“Iespējamā Krievijas uzbrukuma iespēja paveras, kad Krievijai rodas iespaids, ka uzbrukums, piemēram, Baltijas valstīs, varētu būt veiksmīgs,” secināts pētījumā.

Tāpēc NATO aicināts stiprināt savas spējas atvairīt iespējamo Krievijas uzbrukumu. Aliansei šis mērķis jāsasniedz vismaz desmit gadu laikā, bet labāk, ja bloks to panāk jau tuvākajos sešos gados.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


10
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Vāvere
Vāvere

Lielākā daļa ekspertu ir diletanti, kuri vadās emocijās nevis loģikā. Pirmkārt, Krievijai neder vienkārīs atgriezties pie pirmskara līmeņa, tai vajag būtiski palielināt savas kaujasspējas salīdzinot ar 24/02/2022, jo Ukraina pierādīja, ka kopumāt Krievija ir vāja. Otrkārt, pēc Ukrainas Krievija diez vaj vispār uzsākas kādu karu, pat ja tā uzkrātu spēkus. It sevišķi pret NATO valstīm. Jābūt ārkārtīgi stulbam, lai pēctam, kad tika noskaidrots, cik patiesībā ir vāja Krievija, tā līstu kaut kur karot. Atgādināšu visiem šiem “ekspertiem” – Ukraina nav sagrāvusi Krieviju tikai viena vienīga iemesla dēļ – tai nav piegādāts pietiekams daudzums NATO ieroču.

Mustafa
Mustafa

Visticamāk Vācija pievienosies Turcijai.

Pilnīgi iespējams
Pilnīgi iespējams

Ja Baltijas valstis radīs Casus Belli situācijas bloķējot Baltijas jūtu vai Kaļiņingradas apgabalu, tad kara iespēja ir ļoti reāla. Sevišķi, ja tas nebūs NATO, bet vietējo politiķu lēmums.

Trimbdadūrs
Trimbdadūrs

AR KO viņi varētu uzbrukt?
Burjati, kalmiki, ņenci izbeigušies jau. Tie 450 deputāti ar oligarhiem un babuļām uzbruks?
Viņiem miljons ir beigti/ievainoti un 5 miljoni pamukuši caur Gruziju.

Izskatās ka medijos tiek melots
Izskatās ka medijos tiek melots

Izlasot rakstu rodas tikai viens jautājums, kurš melo? Jau pusotru gadu visur ziņo cik Krievijas armija vāja, kā ukraiņi uzvar. Kā karš beigsies ar Ukrainas uzvaru. Tātad tie visi ir bijuši meli? Ja jau šodien zināms ka Krievija uzbruks Baltijas valstīm. Vai arī šodien tiek melots par uzbrukumu Baltijas valstīm? Vismaz vienā gadījumā medijos tiek melots, vai arī abos.

Uldis
Uldis

Jā, jā, tā uzvar, ka nav vairs ko mobilizēt.

Popkorns
Popkorns

Lai uzbrūk, manā dzīvē no tā nekas nemainīsies. Jāsagatavo tik laicīgi popkorns. Varēs noskatīties kā daļa zagļu un kangaru no valdības aizbēg uz Ameriku un kā otrā daļa patriotu pēkšņi kļūst par jaunās kārtības patriotiem.

a@a.lv

esi viens no tiem kas koordinēs krievu artilēriju uz kaimiņu mājām, jo Juris tev neaizdeva 50 eur?

levitkucins
levitkucins

Diez vai krievija krievijai, tas ir, latkrievijai uzbruks

putlerkuce
putlerkuce

Es to ļaunuma impēriju dekolonizēšu.