Zini savu trumpi – Zodiaka zīmju stiprās puses

Zodiaka zīmes

Katram cilvēkam ir sava stiprā puse, savs piedurknē paslēptais trumpis, kas palīdz un reizēm pat glābj.  Cilvēkam piedzimstot, zvaigznes viņam šūpulī ieliek dāvanu – kādu īpašu spēku. Vai zini, kāds ir tavējais?

 

Auni – kaislīgākie mīlnieki

Zodiaka zīmes

Aunu apbrīnojamā seksuālā pievilcība ir kā magnēts, burtiski ievelkot bangojošā mīlas atvarā. Nav neviena, kurš spētu turēties pretī viņu šarmam, viņos iemīlas visi un visas. Bez tam, Auni ir vislabākie mīlnieki visā Zodiakā.

Vērši – izsmalcinātākie gardēži

Zodiaka zīmes

Jā, jā, tieši viņi ir tie, kas apēd ķirsīti no svētku tortes. Un kāds tur brīnums, – viņi ir pieraduši saņemt pašu labāko un nespēj iedomāties, ka varētu būt citādi. Tas izpaužas pilnīgi visās dzīves jomās – gan ēšanā, gan mīlestībā, mājās, partneros un visā citā, kas vien iedomājams Vērša dzīvē.

 

Dvīņi – lielākie intelektuāļi

Zodiaka zīmes

Jā, protams, iespējams, kāds ir gudrāks un zina vairāk nekā viņi, bet prasme pielietot savas zināšanas praksē Dvīņiem piemīt pārākajā pakāpē. Ap viņiem burtiski virmo  informācijas cunami, un viņi šajā tajā jūtas tik komfortabli, kā zivis ūdenī.

 

Vēži – visemocionālākie

zini-savu-trumpi-zodiaka-zimju-stipras-puses4

Un, neraugoties uz to, Vēžiem ir vieglāk izdzīvot savas emocijas neizrādot tās, paturot sevī. Viņi it kā paslēpjas savās hitīna bruņās, un tāpēc daudzi mēdz viņus uzskatīt par vientuļniekiem.  Taču patiesībā viņi ir ar smalku dvēseli, jūtīgi un emocionālas dabas.

 

Lauvas – patmīlīgākie

zini-savu-trumpi-zodiaka-zimju-stipras-puses5

Bet protams, – šī vārda labākajā nozīmē! Jo tas, kurš nemīl pats sevi, nav spējīgs iemīlēt nevienu citu. Atcerieties par to, kad kontaktēsieties ar Lauvu un, ja viņš jums izrāda simpātijas – variet nešaubīties, ka tās ir neviltotas.

 

Jaunavas – pašas uzticīgākās

zini-savu-trumpi-zodiaka-zimju-stipras-puses6

Jaunavas parasti partneri izvēlas visai dzīvei. Jo ir pedantiskas ne tikai sadzīvē, bet arī attiecībās. Viņas ilgi meklē, un kad ir atradušas – būs uzticīgas savam vienīgajam līdz mūža galam.

 

Svari – komunikablākie

zini-savu-trumpi-zodiaka-zimju-stipras-puses7

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir ekstraverti šī vārda viskrāšņākajā nozīmē. Viņi patoloģiski necieš vientulību. Bet labākā dāvana viņiem – pāris stundiņu, kas pavadītas sarunās tāpat vien, par dzīvi.

Skorpioni – ļaunatminīgākie un viltīgākie

zini-savu-trumpi-zodiaka-zimju-stipras-puses8

Lai Dievs nedod jums Skorpionu aizvainot! Ja tā, gaidiet briesmu lietas.  Jo, ja Skorpioni sāk atriebties, viņi darīs to līdz brīdim, kad no jums pāri nepaliks ne puteklīša.

 

Strēlnieki – visskaistākie

zini-savu-trumpi-zodiaka-zimju-stipras-puses9

Sava iedzimtā skaistuma dēļ un prasmes darīt visu, lai tas nezustu, Strēlniekus mēdz dēvēt par skaistākajiem visā Zodiakā.

 

Mežāzi – mērķtiecīgākie

zini-savu-trumpi-zodiaka-zimju-stipras-puses11

Atšķirībā no citām „pašpārliecinātajām”  Zodiaka zīmēm, Mežāži savu mērķu sasniegšanai pirmkārt liek lietā savas smadzenes un stratēģisko plānošanu. Visos laikos tieši Mežāži ir bijuši paši talantīgākie karavadoņi un valsts vadītāji. Un nekas nav mainījies.

 

Ūdensvīri – ģeniālākie

zini-savu-trumpi-zodiaka-zimju-stipras-puses12

Šīs Zodiaka zīmes devīze: „Slinkums – progresa virzītājspēks!” Un lai lieku reizi nepārpūlētos, Ūdensvīri mēdz pilnveidot, vienkāršot, modernizēt un vienkārši nomainīt visu, kam pievēršas. Tie ir paši, paši ģeniālākie un talantīgākie cilvēki, kas attīsta cilvēci.

 

Zivis – visstiprākās

zini-savu-trumpi-zodiaka-zimju-stipras-puses13

Un nevajag brīnīties. Neraugoties uz to, ka ir sentimentālas un ar plašu iekšējo pasauli, Zivis prot sagaidīt īsto brīdi un strādāt, lai sasniegtu rezultātu. Un tā visbiežāk sasniedz savu mērķi. Zivis ir līdzīgas vītolam – liecas vējam pūšot, bet nekad nenolūzt.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz