Sāp galva? Likvidē mokas pāris minūtēs ar šo dabisko līdzekli

sāp galva

Tikai retais no mums nezina, kāds diskomforts rodas, ja sāp galva. Tās ir ne tikai fiziskas mokas, bet arī izjaukti plāni, sabojātas attiecības un citas ķezas. Kā atgādina dakteri, nav labi ciesties – sāpes ir jālikvidē. Kāpēc gan šķiest naudu pērkot medikamentus un indēt savu organismu, rijot saujām pretsāpju tablešu, ja tikai pāris minūtēs un lieki netērējoties var pagatavot šo tautas līdzekli galvassāpju remdēšanai.

Lai pagatavotu šo dzērienu, jums būs nepieciešams tikai sāls un divi citroni. Jābrīdina, ka dzira nav no gardākajām, toties efekts ir lielisks.

Izvēlieties kvalitatīvu sāli, vislabāk Himalaju, jo tā ir bagātināta ar daudzām minerālvielām (Himalaju sāls nopērkama gandrīz visos lielveikalos, kā arī BIO produktu bodītēs).

Izspiediet sulu no diviem citroniem, pievienojiet tai divas tējkarotes sāls un pierīvējiet miziņu no viena citrona. Labi samaisiet visu un pēc tam maisījumam pievienojiet vienu glāzi (200 ml) ūdens, vēlreiz samaisiet un ar joni visu uzreiz izdzeriet. Garša šim dzērienam nav diez cik jauka, bet galvassāpes pazudīs jau pēc pāris minūtēm.

Brīdinājums: ja jums ir paaugstināts asinsspiediens, pirms šī dzēriena lietošanas konsultējieties ar ārstu.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

1 Komentārs on "Sāp galva? Likvidē mokas pāris minūtēs ar šo dabisko līdzekli"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
posi
posi

Kādas tur galvsāpes, ja kuņģis izkritis uz asfalta!

wpDiscuz