No 32 Zemessardzes bataljoniem tika likvidēti 12: Lato Lapsa par Ģirta Valda Kristovska “paveikto” valsts drošības stiprināšanā

Ģirts Valdis Kristovskis raidījumā "Preses klubs"

“Mēs pašlaik sēžam kompānijā, kur ir viens cilvēks [Ģirts Valdis Kristovskis], kurš pilnīgi pareizi stāsta, kā viņš piecpadsmit gadus nav bijis valdības apritē. Pirms tam viņš kā reiz ir bijis valdības apritē.

Šis ir cilvēks, kurš 2002. gadā pats personīgi izperināja, kā viņš tagad par citām lietām saka, fantastiski sabalansētu, pārdomātu, mērķtiecīgu un tā tālāk plānu, kura rezultātā, es citēšu precīzi: no 32 Zemessardzes bataljoniem tika likvidēti 12,”

TV24 raidījumā “Preses klubs” teica Lato Lapsa, kurš savu vēstījumu adresēja blakus sēdošajam raidījuma dalībniekam Ģirtam Valdim Kristovskim – bijušajam aizsardzības (1998-2004) un iekšlietu ministram (1993-1994), tagadējam Saeimas deputātam (Jaunā Vienotība), diskutējot par valsts aizsardzības un drošības politiku, tajā skaitā Zemessardzi.

“Un tagad klausieties!” Lato Lapsa turpināja ar citātu no Ģ. V. Kristovska
savulaik pieņemtā lēmuma pamatojuma par vairāku Zemessardzes bataljonu likvidāciju: “Ir grūti 32 vietās nodrošināt zemessargiem mini apmācības, turklāt, lai tās būtu vienotā kvalitātē; nav pieļaujams, ka ieroči ir izkaisīti pa visu valsti; mums ir jāizveido aizsardzības novadu Zemessardzes vienības atbalstoši NATO militārās savienības principiem.”

“Šīs pašas frāzes tagad tiek atkal runātas! Un šis te konkrētais cilvēks [Kristovskis], kurš ir ļoti konkrēti atbildīgs par pus Zemessardzes iznīcināšanu, par to, ka apbruņotas tautas vietā mums palika atsevišķas vienības, kurās visi ieroči stāvēja visi kopā salikti, lai viņus var viegli savākt tad, kad ir kaut kāds uzbrukums, tagad atkal mums tiek runāts taisni tas pats! Tas ir tas, kas man ir sakāms šajā sakarā,” uzsvēra publicists Lapsa TV 24 raidījumā “Preses klubs” 25.oktobrī.

Lapsa vēl arī atgādināja, ka “Jaunā Vienotība” šobrīd ir valdošā partija. Tieši šīs partijas rindās ir arī 14.Saeimas deputāts Kristovskis, kurš savulaik bija aizsardzības un iekšlietu ministrs. “Šī ir valdošā partija, kas atkal runā šīs pašas lietas. Un rezultāts atkal būs, visticamāk, tāds pats,” pieļāva Lapsa.

Jāpiebilst, ka šī nebija pirmā reize, kad Lato Lapsa izvelk Ģirtu Valdi Kristovski skaidros ūdeņos. 2009.gada septembrī, LTV raidījumā “100.pants”, Lato Lapsa samulsināja “Pilsoniskās savienības” vadītāju Ģirtu Valdi Kristovski, kura nespēja atbildēt uz jautājumu apliecināja viņa nekompetenci lietās, par kurām sakāmies zinošs.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


31
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Meroni kalps
Meroni kalps

Vai tad Ģirts vēl saņem no Meroni 5000 mēnesī it kā par ko sultēšanu, bet īstenībā ne par ko. Rūdolfa investīcijas iespējamā nākotnē.

Oto
Oto

Tas raidījums bija skaists piemineklis Lapsas muļķībai.

asas
asas

tu kļūdies, te ka reiz muļķība ir valsts struktūru pusē.

Latiņam plinti
Latiņam plinti

Un prom uz austrumu robežu !

Opis
Opis

Tad Lato būs simts un viens iemesls kāpēc tā nevar – plinte par smagu, robeža ne tajā vieta un Kristovskis žogu nav uzbūvējis.

asas
asas

un kā ar tevi???cik iemeslu būs tev, ka dēls eiropā un meitai vīrs tak slims????

bīskaps
bīskaps

Pie manis grēksūdzē Lapsa sūdzējās, ka Lembergs viņam par maz samaksājis un viņam uzmācoties nekristīgas domas sadot viņam pa kaklu.

Aleksandrs- Andris
Aleksandrs- Andris

…pie viena ir aizmirsts tagadējais Perzidents, kas tajā laikā bija Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs un ar kura “vieglo” roku tika likvidēts Obligātais militārais dienests, un t.t.

Frīda
Frīda

Lato atklāja kārtējo reizi Kristovska nekompetenci un muļķību. Tāda kā Kristovskis ir visa Vienotība. Diemžēl! Tāpēc 20 gadus velkamies astē visai Eiropai.

gibons
gibons

Vista esot viens no dumjākajiem putniem

sadists
sadists

Uzraksti par to DP, tad Lato būs iespēja atkal bļaut par žurnālista vajāšanu.

Gripen
Gripen

Kādi glumajam vēl ZS bataljoni un Kristovskis? Atkal dūmi jālaiž? Ukrainā dienā uz viņpasauli aizsūta vismaz vienu Krievijas bataljonu pie Avdijivkas vien. Atopies, kūmiņ! Proti, Krieviju reāli uzvar precīzi šaujoša mūsdienu tehnika — raķetes, lidmašīnas, helikopteri un kasešu lādiņi, bruņmašīnas, utt utj. Uz šo brīdi kopš Krimas zaļo cilvēciņu vizītes Ukrainā uz viņpasauli ir aizsūtīti apm. 300 tūkst. Kr. regulārās armijas karavīri, 5000 tanki, 9700 bruņmašīnas, 7000 artilērijas iekārtas, pa 300+ helikopteru un lidmašīnu, 20 karakuģi, t.sk. bēdīgi slavenais flagmanis Maskava. Bet nu līdz Ziemas kara statistikai vēl nav tikts. Vēsture rāda, ka apmēram tur Maskava atopas, ka kaut kas… lasīt vēl »

Ļoņka Gorkins
Ļoņka Gorkins

Tāda krievija jau vispār neeksistē.

drons
drons

Somijai ir OMD un Miljons rezervistu.. ta kā nemūldi

tiešām
tiešām

pirmkārt viņiem ir ieroči, helikopteri, raķetes, lielgabali, utt utj, kā arī pieredze sekmīgi karot pašiem pret milzīgu pārspēku.

asas
asas

Es gan uzskatu, ka paļauties var tikai uz zemessardzes ļaudīm, lai cik vāji tie bruņoti. vismaz nebūs tā, ka visi ar puķem sagaida tos austrumu ļaudis. ja jau ukraiņi netiek galā ar tiem, tad mums nespīd ne tik.

Šermans
Šermans

Lato kārtējo reizi izgāzās. Viņam prātā neienāk, ka NATO ir cieta struktūra un visādi formējumi kā zemessardze arī ir pakļaujami NATO reglamentam. Citādi nevar, jo tad nav iespējams plānot un komandēt. Lato kārtējo reizi gribēja paspīdēt, bet ar nakompetenci var tikai pasmirdēt.

Opis
Opis

Tas priekš mūsu publikas par sarežģītu, tiko vairak par divām detaļām neko uzbūvēt nemāk.

Dzegužkalns
Dzegužkalns

Lapsa ir Miškas Uļmana draugs. Tur viss skaidrs. Tagad laikam tēlo, ka kažoku nomainījis. Bet Valdiņš arī slapjām bikšelēm. Savu personīgo karu pret Lembergu zaudējis, tik no ierakumiem ar dubļiem metājoties. Tagad vēl tie paši krīt atpakaļ.

nenr
nenr

lato neizgāzās, te tu kļūdies. padomā divreiz.

Loze
Loze

Tautai taču jāzina savi īstie varoņi un celmlauži

Trimbdadūrs
Trimbdadūrs

Ja pareizi likvidē visādas iestādes/instances, tad pēc kaukādiem gadiem var vairāk naudas nokāst par izveidošanu no jauna!
Latvieteļi to kropli ievēlēja, tāda ir tauteles vēlme.

Asiņainais vegāns
Asiņainais vegāns

Protams var jau Kristovski apņirgt par komunikācijas prasmēm, bet diez vai Lapsa spēj vērtēt tā laika izmaiņas militārajā struktūrā un Kristovska lomu interācijā NATO.

Pats
Pats

Tādēļ jau arī robežpārkāpēji klejo pa Latviju, jo zina ka nav zemessargi. Un Latvijas armija atrodas tuvu Rīgai, lai apspiestu tautas nemierus pret Latvijas valdību Rīgā.

demogrāfiskā bedre
demogrāfiskā bedre

Tāpat tos bataljonus nāktos slēgt. Paskatamies cik tad tur ir to cilvēku? Man no medību kolektīva arī vēl tādi kas no 90tajiem zemessargi. Jau veci palikuši, mežā vairs ieiet nevar, medī no ceļa, kur ar mašīnu var piebraukt, bet skaitās zemessardzē, palielina zemessargu skaitu. Jaunajiem zemessardze īpaši neinteresē. Ņemot vērā demogrāfisko bedri, emigrāciju tāpat tos bataljonus nāktos slēgt. LV armija tagad tiktokā reklamējas, foršs video ar skaistu meiteni. Tikai visi jau saprot, ka kazarmās nekādas meitenes nebūs, ka meitenes būs brīvajiem cilvēkiem.

Ome
Ome

Mans dēls un vedekla zemesardzei vairs nederēja kaut bija tur 10 gadus,atteicās vakcinēties.
Nu ja nevajag,tad nevajag.

hmm
hmm

Omiit, cik nu deelinjam ielikaat galvaa tik tur ir. Tadu deelu nekur laist nevar, shodien vinjs netic vakciinaam riit neticees raacijaam, domaas veel velna lamata taa raacija. Daudz mums to Antinju, daudz.

Ome
Ome

Varu Jūs cienītais abēdināt.
Dēls un vedekla šoruden ar savu produkciju piedalijās Rīgā izstādē no visas Latvijas,runāja ar prezidentu un viņa delegāciju.
Dēla mājas ir ieguvušas daudzas balvas par skaistāko sētu un viņa produkciju zina pat ārzemēs.
Bet nu ko es te vecā muļke muldu,Jums jau
viss labāk zināms.
Vēl varu piebilst ka dēls ir liels mednieks,kopj mežu un ir lepns ka Jūs viņu nosaucāt par Antiņu.

Ome
Ome

hmm …tu esi sūds Latvijā

Pateicīgā latvāņu tauta
Pateicīgā latvāņu tauta

Brīnums, ka vēl neizveidoja 12 Lemberga apkarošanas bataljonus. Visi speki tak bij jāsūta cīņā pret galveno sorosītu lietuvēnu

infai
infai

12 Lemberga akarošanas bataljoni sanāk pilnas trīs brigādes plus nokomplektēta pārapgāde. Domāju, ka Lembem sausiņiem sanāks no matuškas nopelniem bagāto pensionāru budžeta līnijas.