Pasaulē pazīstamu zīmolu somas tagad nopērkamas arī Latvijā

MADA bag stor

Pasaulē pazīstamu zīmolu somu un citu modes aksesuāru cienītāji 3.novembri droši var atzīmēt kalendārā kā svinamo dienu, jo tieši šajā dienā visiem ekskluzīvu somu cienītājiem par prieku savu darbību sāk interneta veikals MADA bag store (www.madabagstore.lv).

Interneta veikals piedāvā tikai oriģinālas pasaulē pazīstamu zīmolu somas un citus modes aksesuārus. Pakaļdarinājumus par lētu naudu šajā vietnē neatrast. MADA bag store interneta veikalā nopērkamas tādu ekskluzīvu modes zīmolu preces kā – GUESS, Michael Kors, Cocinelle, Ted Baker, Calvin Klein, DKNY u.c. Interneta veikalā atradīsit gan jaunāko, gan iepriekšējo gadu kolekciju preces par lieliskām cenām.

MADA bag store ideja piedāvāt kvalitatīvas somas ikvienam tīkotājam radās brīdī, kad Latvijas tirgū parādījās pirmie pakaļdarinājumi. Diemžēl jāatzīst, ka Latvijas tirgus šobrīd ir pārsātināts ar viltojumiem. Cilvēki neapzinās, ka pērkot pakaļdarinājumus, tiek atbalstīta noziedzīga rūpala. Tieši tāpēc MADA bag store piedāvā autentiskas preces.

Interneta veikals MADA bag store ir gaumīgs un pārskatāms. Klients šeit pavisam vienkārši un ātri atradīs kāroto somu vai kādu citu modernu aksesuāru.

Arī samaksāt par pirkumu nav sarežģīti – veikals piedāvā vairākus attālināto maksājumu veidus, kas ļauj klientiem iegādāties un saņemt preci gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

Par jaunākajām aktualitātēm veikalā var uzzināt MADA bag store mājaslapas sadaļā “Jaunumi”, vai sekojot MADA bag store profilam sociālajā tīklā Facebook.

Lai gan zīmols MADA bag store radies tikai šogad, tas jau paguvis iemantot popularitāti sociālajā tīklā Facebook, kurā tam seko jau vairāk nekā 3000 interesentu.

“Mūsu darbības pamatpincips ir godīga attieksme pret mūsu klientiem, uzklausot viņu vēlmes un ieteikumus. Mēs strādāsim cītīgi, lai piedāvāto preču klāsts apmierinātu dažādu vecuma grupu klientus“,  stāsta interneta veikala veidotāji Madara Rīgerte un Igors Aleksejevs.

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz