Paralizēta sieviete tērē milzu naudu, lai izskatītos kā lelle Bārbija

paralizēta sieviete

Jasmīna Britnija (Jasmin Britney), paralizēta sieviete no Somijas, iztērējusi jau vairāk nekā 10 000 sterliņu mārciņas, lai izskatītos kā lelle Bārbija.

Pasaulē ir daudz jaunu sieviešu, kas lai izskatītos kā lelle Bārbija, nežēlo ne naudu, ne laiku. Un ko gan liekuļot, arī daži puiši mēģina darīt visu, lai līdzinātos lellei, kā nesen jūs informējām.

paralizēta sieviete

Šie cilvēki liek uz spēles savu veselību un tērē iekrājumus, lai veiktu plastiskās operācijas, pirktu kosmētiku, tērpus un citu leļļu dzīves atribūtiku. Somiete Jasmīna Britnija (26), neraugoties uz to, ka ir paralizēta sieviete un dzīvi pavada ratiņkrēslā, iztērējusi gandrīz visus savus iekrājumus, lai izskatītos kā lelle Bārbija. Un neapstājas pie sasniegtā.

 

Deviņu gadu vecumā Jasmīnu notrieca automašīna. Par laimi, traumas nebija nāvējošas, taču meitene kļuva paralizēta. Un nu jau 17 gadus Jasmīna ir piekalta ratiņkrēslam. Taču neraugoties uz to, meitene dzīvo pilnasinīgu dzīvi un piepilda savus sapņus. Jasmīnai jau kopš bērnības mīļākā lelle bija Bārbija un viņa nolēma darīt visu, lai izskatītos tāpat. Somiete pieaudzēja matus, nagus, palielināja lūpas, sapirka kvantumu kosmētikas un tērpu.

paralizēta sieviete

„Mana dzīve mainījās, kad man bija deviņi gadi. Man uzbrauca mašīna, pēc tam es kļuvu paralizēta. Tagad es ar savu piemēru gribu parādīt citiem cilvēkiem, ka arī invalīdiem ir tiesības dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un piepildīt sapņus. Mans mugurkauls ir traumēts, un es nespēju staigāt, bet es daru to, kas man patīk”, — stāsta Jasmīna.

Meitene atklāj, ka pārtapšana par lelli katru dienu viņai aizņem vairākas stundas.

„Es stundām ilgi krāsojos, izvēlos tērpu, ko vilkt mugurā. Man ļoti patīk pozēt. Es vēlos parādīt, ka nedrīkst zaudēt ticību savam sapnim. Es nevaru pakustēties jau vairāk nekā 15 gadus, taču nelaimes gadījums, kas notika ar mani, neapturēja manu dzīvi.  Mans elks palīdz man dzīvot… Man patīk izskatīties efektīgi – tērpties košās drānās un uzaut augstpapēžu kurpes. Tas viss man uzlabo garastāvokli. Manas mīļākās kurpes — Christian Louboutin. Tās uzāvusi es jūtos sevišķi pašpārliecināta. Neraugoties uz to, ka es nespēju staigāt, mana apavu kolekcija nemitīgi papildinās. Es pati labprāt izmēģinātu spēkus apavu dizainā”, — stāsta paralizētā sieviete.

Jaunā sieviete atzīstas, ka viņai nepatīk dabisks grims, viņai, gluži pretēji, patīk izcelt acis un lūpas: „Es nekad nepametu māju, ja neesmu uzkrāsojusies. Cilvēki domā, ka esmu jukusi, bet es tikai vēlos izskatīties nevainojami”.

https://www.youtube.com/watch?v=hDOXeL4lNCE

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: dailymail.co.uk

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz