Kā top Donalda Trampa frizūra: slavenā ērkuļa noslēpumus atklāj friziere

Trampa frizūra

Friziere Emija Laša (Amy Lasch) savulaik realitātes šova „Kandidāts” filmēšanā bijusi atbildīga par to, lai raidījuma dalībnieka politiķa Donalda Trampa frizūra vienmēr būtu kārtībā.

Nu friziere izdevumam Mirror atklājusi dažas interesantas un rūpīgi slēptas detaļas par politiķa slaveno matu ērkuli.

Trampa frizūra neesot šinjons, tomēr mati ir krāsoti, pastāstīja firziere.  Bet to ieveidošanai tiekot izmantots tāds daudzums matu lakas, ka politiķa matu ērkulis ir gluži „stīvs un salipis”.

 

Trampa frizūra

„Trampam ir gari mati, un viņš tos sukā atpakaļ. Turklāt dara to pats. Tie ir viņa paša mati, parūkas viņš nenēsā. Kad es ieraudzīju viņa pakausi, sapratu – matus neapgriež frizieris. Tas bija vienkārši briesmīgs — nogriezts vienkārši taisnā līnijā”, izdevumam atklājusi Emija Laša.

Kā stāsta friziere, Trampa mati ir nokrāsoti pavirši un nevienmērīgi. Turklāt šis process veikts nepareizi – krāsa pieķērusies tikai matiem virspusē, savukārt apakšējie vietām palikuši nekrāsoti.

„Viņa matus acīmredzot apgriež un krāso kāds no ģimenes — sieva, vai varbūt meita”, — piebilst friziere.

Uz realitātes šova „Kandidāts” filmēšanu Tramps ieradās jau ar ieveidotiem matiem. Emijai atlicis tikai uzmanīt, lai Trampa frizūra nezaudētu formu.

„Man cits nekas neatlika kā ar ķemmi norādīt viņam, kur frizūru vajadzētu pielabot. Bet to darīja viņš pats. Es izķemmēju viņam matus pakausī un sānos, bet ērkulis bija salipis un ciets. Pieliekot tam ķemmi, tā gluži vai atlēca”, –  piebilda friziere.

Emija Laša uzskata, ka frizūra varētu izspēlēt ļaunu joku Donalda Trampa politiskajā karjerā. Politiķis nēsā šādu matu sakārtojumu jau kopš astoņdesmitajiem gadiem. “Viņam bail no pārmaiņām”, secina friziere.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Mirror

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz