Saeimas deputāts norāda uz kārtējo JKP saistību ar krievu bandītiem

Bordāns Jurašs

Par kārtējo reizi, kad Jaunās konservatīvās partijas redzamāko un ietekmīgāko politiķu vārds tiek minēts saistībā ar Krievijas kriminālo pasauli, mikroblogošanas vietnē Twitter uzmanību vērš Saeimas deputāts Aleksandrs Kiršteins (VL/LNNK).

Ziņā par Grieķijā, Atēnās notikušo krievu bandītu autoritātes slepkavību pērnā gada 2.decembra naktī vietne kompromat.lv vēsta, ka viena no konfliktā iesaistītajām bandītu autoritātēm – “likumīgā zagļa” Vjačeslava Šestakova ar iesauku “Sļiva”, kuram Rīgā pieder nekustamais īpašums, intereses Latvijā pārstāv Krievijas pilsonis Romāns Osipjans, kuram savukārt ir “savi cilvēki” Latvijas tiesībsargājošajās iestādēs un saikne ar augstām amatpersonām.

Pēc izraidīšanas no Latvijas par 250 000 eiro vērta dzīvokļa īpašnieku kļuva “likumīgais zaglis” Vjačeslavs Šestakovs (Sliva) /Ekrānuzņēmums no kompromat.lv/

Kā vēsta vietne, Vjačeslava Šestakova intereses Latvijā pārstāv Krievijas pilsonis Romāns Osipjans, kurš plašākai sabiedrībai kļuva pazīstams 2020. gadā, kad Valsts drošības dienests (VDD) iespējamās korupcijas un valsts noslēpuma izpaušanas lietā aizturēja bijušo augsta ranga Satversmes aizsardzības biroja (SAB) darbinieku Aigaru Sparānu. Aizturēšana notika brīdī, kad ietekmīgais SAB darbinieks (2018. gadā viņš aizgāja pensijā) Sparāns ieradās restorānā “Erebuni”, lai tiktos ar šo Krievijas pilsoni.

Romāns Osipjans /Ekrānuzņēmums no bloga «La Mafia Rusa» lamafiarusa.tilda.ws/

Interesanti, ka 2018. gadā Romāns Osipjans kļuva par līdzīpašnieku uzņēmumā “Grand Force Security”, kura dibinātājs un valdes loceklis (līdz 2018. gadam) bija bijušais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) Operatīvo izstrāžu nodaļas vadītājs Juris Jurašs, kurš tagad ir Saeimas Juridiskās komisijas vadītājs, parlamenta deputāts no “Jaunās konservatīvās partijas” un tuvākais tieslietu ministra Jāņa Bordāna līdzgaitnieks.

Kad tiesa atļāva apcietināt Aigaru Sparānu, viņam noteica drošības naudu 50 000 eiro, kuru savāca Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāja Jura Juraša sievas Allas Jurašas advokātu birojs, piedaloties mūžībā aizgājušās kādreizējās KNAB izmeklētājas, vēlāk Saeimas deputātes no Jaunās konservatīvās partijas Jutas Strīķes atraitnis.

Kā ziņoja raidījums “Nekā personīga” (TV3), savulaik Aigars Sparāns bija ieteicis arī Vjačeslavam Šestakovam un Romānam Osipjanam izmantot tieslietu ministra un Jaunās konservatīvās partijas vadītāja Jāņa Bordāna tuvā līdzgaitnieka Jura Juraša sievas, advokātes Allas Jurašas pakalpojumus.

Latvijas politiķu un augstu amatpersonu saites ar krievu bandītiem saistībā ar strīdu par viesnīcu “Garden Palace”, kas atrodas Vecrīgā, šķetina arī blogā “La Mafia Rusa”. Izmeklētājs uzskata, ka krievu bandītus atbalsta amatpersonas Latvijas Valsts policijā, Tieslietu ministrijā un Uzņēmumu reģistrā.

Vietne kompromat.lv, atsaucoties uz saviem avotiem, ziņo, ka Vjačeslavs Šestakovs, kura intereses Latvijā pārstāv Romāns Osipjans, dzīvo Vācijā, bet viņš joprojām ir ietekmīgākā persona Latvijas kriminālajā pasaulē.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: kompromat.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


8
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
lielacūka
lielacūka

Vizuāli abu ģīmji nekādu uzticību nerosina. Abi var piedalīties kriminālā seriālā epizodēs, jo titullomām ģīmim jābūt vēl riebīgākam. Bezkaunības lielums abiem ir atbilstošs.

PILSONIS
PILSONIS

Bonija un Klaids. KURŠ IR KURŠ ?

Lampa
Lampa

Šis kaut kāds 1.aprīļa raksts? Izcila dedukcija😂😂😂

Bild
Bild

Nu ko , Bordāna un Juraša mafija kā uz delnas , Mežviet , Ruk , Straume , sākat beidzot darīt savu darbu !

Mairris
Mairris

Nav kas dot komandu, paņemt. bez saskaņošanas jau šādām personām neskaras klāt.

Bord
Bord

Bandīti

PILSONIS
PILSONIS

PIE NEVEIKSMĪGA APCIETINĀJUMA, BĒGOT, VARĒTU LIKVIDĒT

Rolands
Rolands

Varētu ieteikt pabraukāt pa Aizsaules ielu.