Pusaudžu vardarbība Imantā: Ruks norāda, ka konflikta iemesls nebija etniskas nesaskaņas

Konflikta iemesls ir bijis kas cits, nevis etniskas nesaskaņas, LTV raidījumā “Šodienas jautājums” uzsver Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

“Sākotnējā informācija, liecības un viss pārējais apstiprina pilnīgi pretējo. Taču noteikti ir cilvēki, kas mēģina sabiedrību šādi sašūpot,” pauda Ruks.

Ruks arī norādīja, ka ir nepareizi salīdzināt šo incidentu ar 1990. gados notikušajiem likumpārkāpumiem.

“Mēs nevaram salīdzināt tās slepkavības, bruņotās laupīšanas, spridzināšanu, kas bija kā kriminālās izpausmes deviņdesmitajos, ar šiem notikumiem. Tas nav tas pats.”

Valsts policijas priekšnieks pirmdien sniedza interviju TV3, kurā atklāja, ka konflikts izcēlies “iemesta akmens dēļ”. Kāda meitene iemetusi ar akmeni pa citas kompānijas dalībnieku, savukārt tur par vainīgo kļūdaini noturēts kāds puisis, pēc kā arī sākusies pakaļdzīšanās un izrēķināšanās.

“Šis konflikts bija izcēlies iemesta akmens dēļ, kuru meta meitene no vienas kompānijas pa otru. Un no otras kompānijas to uztvēra, ka to izdarījis cits puisis. Konflikts izcēlās uz līdzenas vietas. Vārds pa vārdam, un tā tas viss arī sākās,” skaidroja Ruks.

Saistībā ar sabiedrībā bažas raisījušajiem vardarbības gadījumiem Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) 26.maijā sasaucis Noziedzības novēršanas padomes sēdi.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
RPal.
RPal.

Kungs Ruks TV tiešraidē nodemonstrēja ….runāt pa tukšo un neko konkrētu nepateikt. Savulaik tādu “mākslu” apguva komunistu partijas augstskolās.

Zaķusalas konvencija
Zaķusalas konvencija

Meitenes drìkst mētāties ar akmeņiem

Latvijas televīzija
Latvijas televīzija

Meitene meta ar akmeni meitenei? To bļe nedrīkst teikt. Jāaizmirst śis gadījums.

linda abu meri
linda abu meri

Drīz Krišjānis pie manìm nāks. Es viņam tad par to neko neprasīšu