Šuplinskas atsaukšanu no izglītības ministres amata Eglītis skaidro ar vēlmi uzlabot JKP reitingus

Ilga Šuplinska

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas atsaukšana no amata bija Jaunās konservatīvās partijas (JKP) lēmums, kas cita starpā saistīts ar vēlmi uzlabot partijas reitingus līdz nākamajai Saeimai, Latvijas Televīzijas diskusijā svētdien pauda JKP valdes loceklis, jaunievēlētais labklājības ministrs Gatis Eglītis.

Avots: Twitter

“Tas bija mūsu lēmums,” sacīja JKP valdes loceklis. Viņš to saistīja ar nepieciešamību domāt ilgākā termiņā. “Šajā gadījumā līdz nākamajai Saeimai, kā mēs varam uzlabot savas organizācijas veselību,” sacīja Eglītis, norādot uz vēlmi uzlabot partijas reitingus, “lai mēs spējam atgūties”.

Eglītis noliedza, ka Šuplinska iepriekš nav zinājusi par partijas vēlmi viņu nomainīt ministres amatā. “Mēs runājām vairākas reizes ar viņu pirms šī lēmuma,” sacīja politiķis, atzīstot, ka sarunās neesot izdevies vienoties par abpusēji labvēlīgu iznākumu.

Kā ziņots, Saeima par izglītības ministri iecēla Saeimas deputāti un agrāko angļu valodas skolotāju Anitu Muižnieci (JKP), kura amatā nomaina savu bijušo partijas biedreni Šuplinsku.

JKP valdes priekšsēdētājs Jānis Bordāns iepriekš tieši nepaskaidroja, kāpēc pieņemts lēmums amatā mainīt Šuplinsku, tomēr preses konferencē Bordāns piesauca “sabiedrības intereses”. Šuplinska pēc šīs rokādes ir pametusi JKP.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: skaties.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Iļja
Iļja

Nrevajag dusmoties uz to, ko Tas Kungs jau tā apdalījis… lai dzīvo mierīgi, ja vien pašai prāta pietiks aptvert kaut ko no dzīves reālijām

Kasiņš
Kasiņš

Stulbāku, arogantāku un atbaidošāku personu par šo “profesori” būs tiešām grūti atrast…