Siliņa neapmierināta ar Valsts prezidenta kritiku par Sprūda darbu

12.06.2024. Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča tikšanās ar Ministru prezidenti Eviku Siliņu. Foto autors: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja.

Ministru prezidente Evika Siliņa (JV) ar aizsardzības ministru Andri Sprūdu (P) ir pārrunājusi vairākus nozares problēmjautājumus un devusi ieteikumus to risināšanai.

TV3 raidījums “Nekā personīga” svētdien ziņoja, ka Valsts prezidents neesot apmierināts ar aizsardzības ministra Sprūda darbu. Komentējot Valsts prezidenta izteikto kritiku, Siliņa sacīja, ka viņa valdībā koncentrējas uz risinājumu meklēšanu.

“Prezidentam ir tiesības kritizēt, bet viņš nevada valdību. Reizēm kritizēt ir vienkāršāk, nekā atrast labus risinājumus. Es mēģinu valdībā rast labus risinājumus,” sacīja Siliņa.

Vienlaikus Ministru prezidente norādīja, ka “pēdējo gadu skandāli aizsardzības nozarē” ir radījuši aizķeršanos jautājumos, kuros viņa gribētu redzēt “ātrāku ritumu uz priekšu”. Siliņa ar Sprūdu esot pārrunājusi vairākus problēmjautājumus un, pēc viņas vārdiem, devusi pāris ieteikumus un zaļo gaismu, kā tos risināt. “Tas ir viņa rokās, kā viņš šos ieteikumus ņems vērā un risinās,” norādīja Siliņa.

Premjerministre atzina, ka aizsardzības ministra darbā ir daudz izaicinājumu, jo, no vienas puses, valdība lepojas ar to, ka spējusi rast aizsardzības nozarei gana lielu finansējumu, bet tas uzliekot arī lielas un pamatotas gaidas gan no Valsts prezidenta, gan no Siliņas kā valdības vadītājas, gan no sabiedrības kopumā.

“Tad, kad tev uzliek daudz, tostarp finansējumu, tad sagaida arī daudz. Protams, mēs visi sagaidām daudz,” rezumēja Siliņa.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kurzemnieks
Kurzemnieks

Knariņa metresei bezkaunības pietiek!
Iesaku strādāt nevis pļurkstēt.

Kuš, Evika !
Kuš, Evika !

Nekasies.