Ko par Kaimiņa un Gobzema kašķi domā tikko Saeimā iekļuvušais deputāts Geidāns

Aivars Geidāns

Jelgavas novada domnieks Aivars Geidāns (“KPV LV”), kurš iegūs Saeimas deputāta mandātu uz laiku, kamēr ekonomikas ministra pienākumus pildīs Ralfs Nemiro (“KPV LV”), sola ņemt vērā partijas viedokli un atbalstīt Krišjāņa Kariņa (JV) valdību.

Topošais deputāts, kurš plāno atteikties no mandāta Jelgavas novada domē, atzina, ka arī balsotu par Kariņa valdību un atbalsta frakcijas viedokli šajā jautājumā.

Pēc viņa domām, divu partijas līderu – Artusa Kaimiņa un Alda Gobzema – konflikts ir “pārejas posms”, un frakcija Saeimā spēs strādāt. Viņaprāt, deputātiem ir “jāturas pie frakcijas”, bet politiķiem, kas “sāk improvizēt” un iet pret partijas deputātu vairākumu, nav nākotnes.

Kā zināms, par valdības apstiprināšanu balsoja 11 “KPV LV” deputāti, savukārt pieci balsoja “pret”, tajā skaitā Gobzems un Linda Liepiņa.

Domstarpības starp “KPV LV” politiķiem Kaimiņu un Gobzemu iezīmējušās vēl asāk pēc Saeimas sēdes, kur Gobzems apgalvoja, ka Kaimiņš piedāvājis partijai saņemt 100 000 eiro “no Rūdolfa”. Pēc tam Gobzems paziņoja, ka dosies uz Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju un liecinās pret Kaimiņu.

Šveices advokāts Rūdolfs Meroni tika iecelts par smagos noziegumos apsūdzētā Ventspils mēra Aivara Lemberga mantas glabātāju tiesvedības laikā, taču ir saņēmis oponentu kritiku, ka viņš šo statusu izmantojis, lai pats gūtu ietekmi Ventspils tranzīta uzņēmumos, savukārt Aivars Gobiņš ieņem dažādus amatus ar Meroni saistītos uzņēmumos.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar