Kariņš tikšanās laikā nav izteicis pārmetumus par ministres darbu, apgalvo Golubeva

Marija Golubeva
Iekšlietu ministre Marija Golubeva (A/Par)

Iekšlietu ministre Marija Golubeva (AP) apgalvo, ka piektdien notikušās tikšanās laikā Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (V) nav izteicis pārmetumus par viņas darbu.

Valsts kanceleja informēja, ka premjers Krišjānis Kariņš (V) uzreiz pēc atgriešanās no darba vizītes Kanādā tikās ar politisko partiju apvienību “Attīstībai/ Par!” pārstāvjiem, tostarp iekšlietu ministri. Savukārt pirmdien, 16.maijā, plkst.12 Kariņš ir sasaucis Sadarbības sanāksmes ārkārtas sēdi.

“Valsts iekšējās un ārējās drošības stiprināšana ir valdības visaugstākā prioritāte. Latvija ir demokrātiska, neatkarīga un tiesiska valsts, kurā tās iedzīvotājiem ir tiesības justies pilnībā drošiem par savas pilsoniskās, demokrātiskās un patriotiskās nostājas paušanu,” norādījis Ministru prezidents.

Savukārt ministre teica, ka tikšanās laikā pārrunāta situācija saistībā ar Nacionālās apvienības (NA) paziņojumu. Tāpat viņa iepazīstinājusi premjeru ar paveikto sabiedriskās kārtības uzturēšanā piektdien, un tikšanās laikā nav izteikti pārmetumi par viņas darbu.

Kā zināms, Ministru prezidents 9. un 10.maijā notikušo pie pieminekļa Uzvaras parkā, kur tika izrādīta necieņa Latvijas valstiskumam, vēsturiskai pieredzei un Krievijas kara upuriem Ukrainā, vērtē kā neattaisnojamu rīcību, un šādu situāciju atkārtošanās ir nepieļaujama.

Ministru prezidents ir uzdevis iekšlietu ministrei valdībā iesniegt izvērtējumu par iekšlietu dienestu rīcību 9.maijā un 10.maijā un turpmākās rīcības plānu sabiedriskās kārtības uzturēšanai, ņemot vērā šonedēļ notikušo.

NA Saeimas frakcija un valde saistībā ar notikušo Pārdaugavā prasa Kariņam Golubevu atbrīvot no amata.

NA paziņojumā uzsvērusi – ja premjers un koalīcijas partneri šajā jautājumā neņems vērā NA viedokli, partijas valde neredz iespēju turpināt darbu šajā valdībā un lems par savu ministru atsaukšanu.

Golubevas demisiju ir pieprasījusi arī daļa no opozīcijas deputātiem, izskatīšanai Saeimā iesniedzot divus lēmumprojektus par neuzticības izteikšanu iekšlietu ministrei.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Aurēlijs
Aurēlijs

Kā šī nelojālā sieviete tika tādā amatā? Te kautkas smird.

Latvijas naudas atmazgātāju asociācija
Latvijas naudas atmazgātāju asociācija

Kāpēc lai kaut ko pārmestu Golubevai? Latvijai jākļūst par krievijas ofšoru. Golubeva un citi attīstībai/par, progresīvie, jaunā vienotība ko var to dara.