Kariņš devies atvaļinājumā

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) no šodienas devies atvaļinājumā, liecina informācija oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Ikgadējā atvaļinājumā Kariņš atradīsies no 19. līdz 28.jūlijam.

Kā informē Kariņa birojā, Ministru prezidents prombūtnes laikā turpinās sekot līdzi aktuālajiem notikumiem gan Latvijā, gan pasaulē, lai nepieciešamības gadījumā nekavējoties atgrieztos pie amata pienākumu pildīšanas.

Ņemot vērā, ka Kariņš patlaban pilda arī ārlietu ministra pienākumus, viņa prombūtnes laikā aizvietotājiem būs jāpilda papildu divu amatu pienākumi.

Līdz 23.jūlijam par Ministru prezidenta, ārlietu ministra pienākumu izpildītāju Kariņš iecēlis izglītības un zinātnes ministri Andu Čakšu (JV), bet no 24.jūlija līdz 28.jūlijam – labklājības ministri Eviku Siliņu (JV).

Brīvdienās dosies arī vairāki ministri. Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis (AS) atvaļinājumā atradīsies no 24.jūlija līdz 6.augustam, finanšu ministrs Arvils Ašeradens – līdz 28.jūlijam, klimata un enerģētikas ministrs Raimonds Čudars – no 24.jūlija līdz 30.jūlijam, veselības ministre Līga Meņģelsone – no 24.jūlija līdz 30.jūlijam, aizsardzības ministre Ināra Mūrniece – no 24.jūlija līdz 3.augustam, bet vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks – no 24.jūlija līdz 4.augustam.

Kā ziņots, nākamā valdības kārtējā sēde paredzēta tikai 8.augustā, līdz tam nepieciešamības gadījumā sēdes sasaucot rakstveida procesā vai sasaucot ārkārtas sēdes.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Edgars
Edgars

Atlaist Saeimu un valdību.

Banders
Banders

Kā tas varbūt, ka kara laikā valdība un Saeima nestrādā????? Visi aizgājuši bezalgas atvaļinājumā???? Tad tas kariņš Ukrainā ir tikai priekšs muļķa tautas, kamēr aktieri atpūšas!!!!! Prokrieviskie mēsli.

rinka
rinka

Čukča var jebkuru amatu uzņemties. Tas tiesa. Un vēl daudz ko citu paspēt. Divreiz nedēļas laikā apprecēties, iegūt divus augstskolu diplomus pa mēnesi un daudz ko citu

Pateicīgā latvāņu tauta
Pateicīgā latvāņu tauta

Izrādās viņam ir laba humora izjūta. Atstāt par ministru prezidenti, ārlietu un labklājības ministri siliņu. Būs latviešiem savs misters Bīns

Evika Aļeksandrovna Siliņa
Evika Aļeksandrovna Siliņa

Aizver pāksti. Man i pieredze. Es esmu bijusi losandželosā. Ko es tur darīju neteikšu. Betes zinu angleni

Pateicīgā latvāņu tauta
Pateicīgā latvāņu tauta

Šausmas. Ko mēs bez kariņa darīsim?