Kariņš: Ar esošajiem ierobežojumiem nepietiek, valdība pieņems jaunus

Krišjānis Kariņš

Ņemot vērā Covid-19 Lielbritānijas celma izplatību, ar esošajiem Latvijā ieviestajiem ierobežojumiem nepietiek, uzskata Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Politiķis šorīt intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” uzsvēra, ka valdībai ir nepieciešams saprast, kāds būtu pareizākais solis, ko spert esošajā situācijā.

“Konstatējām, ka saslimstība Latvijā joprojām ir augta, slimnīcas joprojām ir krīzes stāvoklī un daudzi veselības aprūpes pakalpojumi netiek sniegti, ka arī Covid-19 britu mutācija izplatījusies jau visā valsts teritorijā, kas ir satraucoši,” situāciju raksturoja premjers.

Kariņš akcentēja, ka ir nepieciešami tādi lēmumi, par kuriem būtu gatavs lemt viss Ministru kabinets. Savukārt sabiedrībai jāsaprot, ko un kāpēc lemj valdība. Viņš uzsvēra, ka satraucoša ir tieši vīrusa britu mutācijas izplatība valstī, kas neļauj saslimstības rādītājiem samazināties.

“Daudzi varbūt vēl nesaprot, ka saslimstības lejupeja varētu būt straujāka, ja nebūtu jaunā britu paveida, kas spiež saslimstību uz augšu. Ja atceltu ierobežojumus, mēs redzētu to pašu, kas notika Īrijā un Igaunijā. Arī atstāt tā, kā ir, pašlaik ir nepietiekoši,” teica valdības vadītājs, piebilstot, ka valdība vērtēs to, kādi ierobežojumi ir pilnveidojami, lēmumu plānojot pieņemt nākamajā nedēļā.

Amatpersona uzsvēra, ka starpinstitucionālās koordinācijas vadības grupā, kurā strādā ne tikai ministriju pārstāvji, bet arī zinātnieki un sociālie partneri, izstrādās iespējamos rīcības variantus, par ko spriestu ministri. Līdz šim panākt ātrākus lēmumus esot kavējuši atšķirīgie ministru viedokļi, pārstāvot konkrētas nozares.

“Grupai jāpiedāvā vismaz divi varianti, tad politiskā līmenī varēsim izšķetināt, kuru variantu atbalstām un kāpēc,” skaidroja politiķis.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: apollo.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
reņģe
reņģe

Traģiska situācija! Mūsu “gudrā” valdība ir izmēģinājusies visādi. Jau sāk trūkt izdomas ko vēl varētu ierpobežot. Ir redzams, ka nepalīdz nekas! Dari ko gribi. Tas nozīmē tikai vienu no diviem – iedomātajiem cēloņiem nav nekāda sakara ar sekām un to novēršanas metodēm vai arī tā ir dieva griba! Dievi dusmojas uz cilvēci, tāpēc … vajadzīgs upuris! Tāds upuris, ko dievi novērtētu, pieņemtu un noņemtu savas dusmas, kas liktas pār mums. Domājot par to kas šis upuris varētu būt, man ienāca prātā laba doma – upurēsim valdību, piemēram, sākot ar tās galvu (varbūt pietiks ar vienu, ja Dievam patiks). Nav ideāls… lasīt vēl »

Kristaps Ziemelis
Kristaps Ziemelis

Viņš ir atmodas aizsācējs, jo atmoda sākas ar ļaunā eksistenci…

Derdz
Derdz

Lūdzu pastāstiet vairāk, kas tad notika un kā notiek Īrijā?! Ne pa tēmu, bet mazliet, pazīstama no lv Īrija dzīvo vairākus gadus, trīs bērni,sēž mājās, sanem pabalstu algas apmērā vairak par pus gadu, plus, paspēj macīties atālinati. Kariņa kungi