Desmit Saeimas deputāti izveido grupu «Par tiesībām uz vakcinācijas brīvprātīgumu»

Saeimas deputāts Kaspars Ģirģens (KPV LV)

Saeimas desmit deputāti izveidojuši deputātu atbalsta grupu “Par tiesībām uz vakcinācijas brīvprātīgumu”, paziņojumā medijiem informēja Saeimas deputāts Kaspars Ģirģens.

Saeimas izveidotajā grupā darbosies:

Par grupas vadītāju iecelts Ģirģens, bet par vadītāja vietnieku – Stepaņenko.

Deputātu grupas mērķis ir iestāties par vienlīdzīgu attieksmi un nediskrimināciju atkarībā no personas vakcinācijas pret Covid-19 statusa.

Grupa strādās pie tā, lai atbalstītu iedzīvotājus, kuri saskārušies ar diskrimināciju, un iestāsies par vakcinācijas pret Covid-19 brīvprātīguma principa saglabāšanu atbilstoši valdības deklarētajam.

“Valdībai ir jāmeklē citi risinājumi, kā veicināt vakcinēto īpatsvaru, bet tas nedrīkst būt uz iedzīvotāju rēķina. Mēs redzam neveiksmīgo komunikāciju ap vakcinācijas biroju, vakcīnu iepirkumu, vakcinēšanās avīzēm, vakcinācijas centriem, un tagad valdība ķeras pēdējam salmiņam – draud ar piespiedu vakcināciju vai darba zaudēšanu. Tā nedrīkst būt, un mēs kā deputātu grupa rosināsim diskusiju daudz plašākā mērogā, lai panāktu cilvēku tiesību ievērošanu,” paziņojumā norāda Ģirģens.

Deputāts arī vērš uzmanību, ka pats ir vakcinējies pret Covid-19 un to ir darījis pēc brīvprātības principa.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kasiņš
Kasiņš

Gandrīz visi šīs Saeimas lielākie idioti vienuviet…

Stienis
Stienis

Piekrītu, taču viņu konkrētais mērķis nav idiotisks.

Andrīts
Andrīts

“Valdībai ir jāmeklē citi risinājumi, kā veicināt vakcinēto īpatsvaru, bet tas nedrīkst būt uz iedzīvotāju rēķina.” A uz kā rēķina tam jābūt? Procents jāpalielina uz mājdzīvnieku rēķina.