Beļaunieks noliek mandātu, sabijis deputāta amatā vien divas nedēļas

Māris Beļaunieks

Deputāts Māris Beļaunieks (JKP), kurš vien pirms pāris nedēļām iekļuva Saeimā, noliks parlamenta deputāta mandātu, lai turpmāk ieņemtu Limbažu novada domes priekšsēdētāja vietnieka krēslu.

Saeima 8.jūnijā jaunās izglītības un zinātnes ministres Anitas Muižnieces (JKP) vietā apstiprināja pilnvaras līdzšinējam Limbažu novada pašvaldības izpilddirektoram Beļauniekam. 1.jūlijā Limbažu novada dome sanāca uz sēdi, kurā tā ievēlēja Beļaunieku par Limbažu novada domes priekšsēdētāja Dagņa Strauberga (LRA) pirmo vietnieku.

Vaicāts, kuru no amatiem Beļaunieks turpmāk ieņems, viņš izvēlējās pildīt Limbažu novada domes priekšsēdētāja vietnieka pienākumus.

Beļaunieks norādīja, ka ir konsultējies ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, kā arī uzrakstījis attiecīgu iesniegumu Saeimas prezidijam, lai sāktu procedūru un amatā stātos nākamais deputāts. Pēc Centrālās vēlēšanu komisijas datiem, tas ir SIA “Ansters” valdes loceklis Ainars Bašķis.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar